Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan szakítanám meg apámmal...

Jogosan szakítanám meg apámmal a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Megpróbálom rövidre fogni. Nem élek apámmal, amikor kisebb voltam hétvégente jártam be hozzá. A lényeg: alkoholista. Volt rá nem egy példa hogy úgy kellett nála lennem, hogy ittasan fogadott. Anyámat is imádta és imádja most is részegen hivogatni (elváltak). Volt hogy olyat vágott a fejemhez hogy "én szartalak". (Ez nemrég volt). Ennél a pontnál gondolkodtam el életemben először hogy agyon verem. Nem lett volna nehéz, én edzek neki pedig gerincproblémája van. A csavar a dologban hogy amikor NEM részeg akkor ellehet vele dumálni, normális és pénzzel is előfordul hogy támogat. Csakhát az előbb leírtak miatt nem tudom ez mennyit ér. 21 éves vagyok, vannak kissé gondjaim a csajozással (elég introvertált vagyok), viszont fejlesztem magam. Járok külön kozmetikushoz is. Egyszer mikor épp oda tartottam, felhivott részegen. Mondtam hova megyek, erre: mivan nő lettél? Egy olyan ember aki minimálbéres munkából él, apja anyja szégyelli, alkoholista és a fia is azon gondolkodik hogy egy életre elfelejti hogy veszi a bátorságot ilyen megjegyzésekhez?:D


Volt valaki hasonló helyzetben? Mi a véleményetek a helyzetről?



2021. jún. 22. 05:49
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
33%
Aha, akkor szóval a pénze az jól jön, ha épp nem részeg.
2021. jún. 22. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Mennyi eszed van barátom csoda hogy tudsz írni. "Pénzzel is előfordul hogy támogat". Tehát ritkán és akkor is pár ezer forint. Semmit nem oszt vagy szoroz az a pénzmennyiség amit kapok tőle, és ha naponta adna 20 ezer forintot akkor is ugyanezt mondanám:)
2021. jún. 22. 06:22
 3/42 anonim ***** válasza:
14%
Kedves nem barátom, na mutasd meg hol írsz összegeket a kérdésben...
2021. jún. 22. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
35%
Egy két szóért agyonvernél egy embert, ráadásul az apádat!:o Nekem anyám minden nap majmozik, bunkózik, meg ordibál de nekem még egyszer sem jutott ez eszembe? Szerintem menny el egy orvoshoz és írass ki erős nyugtatókat hogy nyugodtan lásd a helyzet!
2021. jún. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim válasza:
79%
Rengeteg apa elhaggya a gyerekét, nem az a normális ha néha támogat valamennyi pénzel! Tök mindegy, hogy jófej-e, szerintem nem az ha ennyiszer iszik és nem gondol bele milyen szar ez neked! Nem a szavak hanem a tettek számítanak és beszélnek, és aki ilyen tiszteletlenül beszél a saját gyerekével, arról süt a bunkóság!
2021. jún. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
9%
Apád boldog az alkohollal, itt csak neked van bajod! Senki sem tudja 20 évesen hogy egy 45 éves ember hogyan fogja fel a világot! Azt mondtad hogy gondjaid vannak a nőkkel! Először akkor találj egy nőt hogy legyen egy elfoglaltságod és ha meg akarsz felelni neki, mert erről van szó akkor mutass be neki valami bigét!
2021. jún. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
92%
Az alkohol oldja a gátlásokat. Ugyhogy attól tartok , hogy amit részegen mond, azt őszintén ugy is gondolja. Nyomorult idióta. Ezt az "én szartalak dumát" azok a férgek engedik meg maguknak, akik nem tudják elviselni, hogy a gyerekük bármiben is tulszárnyalta őket, hogy jobb náluk. Már rég indokolt ,hogy ne tartsd vele a kapcsolatot. Mielőtt még olyat tennél, amitől a saját életedet döntenéd romba egy ilyen féreg miatt. Azért, mert az apád, nincs joga ,hogy alázzon, bántson téged.
2021. jún. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

Direkt nem írtam mennyivel támogat, mert egyáltalán nem az a lényeg. És nem akarok megfelelni neki, azt akarom hogy ne az legyen a szórakozás neki hogy részegen engem oltogat. Mert igen, egyszer megunhatom és igen, elmehet tettlegességig is. Rengeteg és annál is több ember bántott már, volt akivel rendeztem, volt akivel nem. És nem érdekel hogy ő milyennek látja a világot, nem vagyok köteles eltűrni a csesztetését:D


És nem, alapjáraton egyáltalán nem vagyok erőszakos ember, de valamiért (és esküszöm nem tudom miért) imádnak az emberek engem oltogatni. Úgyhogy idővel kialakult az a jó szokásom hogy egy két beszólás után megküldöm az illetőt

2021. jún. 22. 06:53
 9/42 anonim ***** válasza:
24%
#5 18 éves kortól kötelező vállalni az élete fölött a felelősséget szóval itt a kérdés az hogy miért az apjának akar megfelelni és miért nem a karrierjét és a kapcsolatát építgeti egy nővel, mert ha ezt tennéd mint minden normális ember akkor nem jutna eszedbe gyilkolni ami 15 év! Kockáztatsz 15 évet egy két szóért! Biztosan ő is tudná hogy ha lenne egy bigéd akkor nem így kellene beszélni veled. Egyébként mindenki boldog házas életet él akinek van élete és karrierje, és nem az apja helyzetét nézi! Azok már meghozták a döntést erre a kérdésre!
2021. jún. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
13%

Jársz kozmihoz? Egyelek meg de kis cuki vagy!

Írj privit! :-* Cuppika!


Józsi, 28

2021. jún. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!