Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan szakítanám meg apámmal...

Jogosan szakítanám meg apámmal a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Megpróbálom rövidre fogni. Nem élek apámmal, amikor kisebb voltam hétvégente jártam be hozzá. A lényeg: alkoholista. Volt rá nem egy példa hogy úgy kellett nála lennem, hogy ittasan fogadott. Anyámat is imádta és imádja most is részegen hivogatni (elváltak). Volt hogy olyat vágott a fejemhez hogy "én szartalak". (Ez nemrég volt). Ennél a pontnál gondolkodtam el életemben először hogy agyon verem. Nem lett volna nehéz, én edzek neki pedig gerincproblémája van. A csavar a dologban hogy amikor NEM részeg akkor ellehet vele dumálni, normális és pénzzel is előfordul hogy támogat. Csakhát az előbb leírtak miatt nem tudom ez mennyit ér. 21 éves vagyok, vannak kissé gondjaim a csajozással (elég introvertált vagyok), viszont fejlesztem magam. Járok külön kozmetikushoz is. Egyszer mikor épp oda tartottam, felhivott részegen. Mondtam hova megyek, erre: mivan nő lettél? Egy olyan ember aki minimálbéres munkából él, apja anyja szégyelli, alkoholista és a fia is azon gondolkodik hogy egy életre elfelejti hogy veszi a bátorságot ilyen megjegyzésekhez?:D


Volt valaki hasonló helyzetben? Mi a véleményetek a helyzetről?



2021. jún. 22. 05:49
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%
Befejezheted vele a kapcsolatot, mondd meg neki, amíg iszik, addig nem akarod látni. És kész. De az elég furcsa, hogy fiú létedre kozmetikushoz jársz, igaz, ha nagyon pattanásos a bőröd, akkor járjál, de egyébként?
2021. jún. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj neki egy közbelépést. Vagy az alkohol ellen, vagy az alkoholos viselkedés ellen.
2021. júl. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!