Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért viselkedik úgy...

Anyám miért viselkedik úgy velem, mintha óvodás, dedós lennék? Más is ennyire félti a gyerekét? Busz utazásról van szó, 23 éves vagyok.

Figyelt kérdés
Úgy érzem, mintha teljesen burokban lennék nevelve. Szóltam, hogy már pedig hétvégén be akarok utazni busszal egy pasihoz, akivel neten ismerkedtem meg. Ő meg nem akar engedni, mert szerinte annyira veszélyes az, megerőszakolnak meg minden. 30 km-ről van szó, szóval fél óra busszal. De nem érdekel a véleménye, mert úgyis megyek, ha ennyire félt, jöjjön utánam a bolond. És amúgy nem erőszakolna meg, mert már régebb óta ismerjük egymást, sőt szexeltünk, volt itt nálam, mikor nem voltak itthon. Csak erről nem avatom be, mert veszekedne velem. Úgy viselkedik, mintha ovis lennék. Egyetlen korombelinek sincsenek ilyen szülei. Maradjak aggszűz vénlány akkor, ne ismerkedjek senkivel, vagy mi van?

2021. jún. 22. 22:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
33%
17! Teljesen igazad van és egyet is értek veled. A hozzászólásom lényege csak annyi hogy nem könnyű. Az hogy 37 éves, csak most derült ki számomra.
2021. jún. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hisztizel, mint egy 17 éves.


Én csak ennyit akartam mondani.

Viselkedj 23 évesként, és akkor átnevelődnek ők is.

Kezdheted azzal, hogy elmondod, hogy már szexeltetek is itthon, szóval nem lesz baj, bízhatsz benne.

2021. júl. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Én férfi vagyok, de nekem is ilyenek a szüleim, főleg anyám.


Akik írogatják a kérdezőnek, hogy ne titkolózzon: én eleinte nem titkolóztam velük, de amikor anyám nekem előadta, hogy a netes ismerkedés marhaság, és ne találkozzak onnan senkivel, az öcsém mellől meg konkrétan elmarta a barátnőjét, és hegyibeszédet tartott neki hogy 18 évesen korai lenne lefeküdnie a 17 éves barátnőjével, akkor úgy gondoltam, hogy jobb lesz, ha nem osztom meg ezeket a dolgokat vele.

2022. márc. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Mi újság, kérdező?
2022. márc. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nem tehet róla a mamád! Szeret és félt a maga módján. A szexet nem tanítják sehol. Én sem sokat kaptam a szüleimtől, de szerencsére volt egy felvilágosító könyvük, amit nem dugtak el előlem. Ronggyá olvastam.

Azóta is elolvasok mindent ami az örömszerzésről szól. Aki soha nem lelt örömöt a szexben, félt hogy nehogy olyan áldozat légy mint ő. Találd meg a kompromisszumot, és minél hamarabb lépj le otthonról.

2022. márc. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!