Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit reagálnál, ha a már...

Mit reagálnál, ha a már nagykorú gyereked arra kérne, hogy kisérd el intim piercinget szúrtatni? Elmennél vele?

Figyelt kérdés

Intim alatt azt értem, hogy mellbimbó.

Mennyire furcsállnál egy ilyen kérést? Számítana-e a reakciódnál, hogy a fiadról van szó, vagy a lányodról? Elkísérnéd, ha megkérne rá?


2021. jún. 29. 09:27
A kérdező szavazást indított:
Igen, mindenképp elkísérném
Csak akkor kísérném el, ha fiam van
Csak akkor kísérném el, ha lányom van
Semmiképp nem kísérném el
81 szavazat
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Elkísérni alatt azt értem, hogy be is mész vele, tehát nem az épület előtt várod meg
2021. jún. 29. 09:27
 2/37 anonim ***** válasza:
88%
Menne a halál. Ha fognom kell a kezét közben, akkor nyilvánvalóan nem érett az egészre.
2021. jún. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
69%
Igen.
2021. jún. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Nagykorú. Ha piercinget akar, csináltassa meg egyedül. Ez messze nem ugyanaz a kategória mintha valami orvosi kezelésre akarná, hogy elkísérjem.
2021. jún. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
79%
Nem kísérném el. Felnőtt ember, ha intim piercinget szeretne, hajrá, de nélkülem.
2021. jún. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
88%
miért kérné meg a szülőt?? nekem eszembe nem jutna, barátokkal mennék vagy a párommal, ha egyedül nem akarnék.
2021. jún. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
89%

Az ô dolga h szeretne-e piercinget vagy sem ha már nagykorú. Bizonyára a személyisége része, mindenki másmilyen és nem lehet megváltoztatni őket.

Ha megkérne hogy kísérjem el, nem mondanék nemet.

Szülőként kötelességem támogatni a gyerekemet és mellette lenni jóban-rosszban.

Ha nem számíthatna rám, akkor mitől volnék szülő?

2021. jún. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
82%
Én elkísérném. Megkér valamire, ráadásul a jelenlétem megnyugtatná őt, szóval miért is ne. Örülnék neki hogy őszintén elmondaná hogy miről van szó és nem titkolózna.
2021. jún. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
48%
anyucipicifia...? LOL
2021. jún. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonymousreview60 ***** válasza:
64%
Ez "testszobrászati" beavatkozás. Olyant meg csak felnőttek végezhetnek. Felnőtteknek nem kell lelki támogatás ilyesmihez. Akinek kell, az még nem felnőtt. Basszus. Az első gyantázásra ne kísérd el?
2021. jún. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!