Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jól tettem, hogy megszakította...

Jól tettem, hogy megszakítottam velük a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Anyámról és nővéremről van szó.

Anyám bátyammal lakik, nővérem az élettársával és 2 gyerekkel.

Én egyedül élek, párom nincs.


Egy éve adtam nekik 80 ezer és 130 ezret külön- külön megtakarításból, mert xarban voltak.


Pár hónapja elvesztettem a munkám volt még megtakarításom meg elmentem dolgozni de nem foglalkoztattak tovább, így kértem közben , hogy jó lenne ha részletekbe elkezdenék vissza adni.


Nővérem nem is reagált rá semmit őt idegből ki is töröltem fbről ( tudom ez kb gyerekes és semmit nem ért)


Anyám az írkál de nem reagálok neki. Meg annyit mondott h " most tudna adni 5 ezret de neki sincs" ( közben elvileg az albival elvannak MEGINT maradva pedig direkt arra adtam)


Lassan felmondják a hitelemet is szerintem, számlákat nem fizettem van kb 30 ezrem aztán ennyi.


Unokatesómtól kértem múltkor kölcsön. De nekem már nincs pofám kérni megint.



Bűntudatom is van, de nem tudom miért. Tudják, hogy xar helyzetbe kerültem.


Remélem lesz munkám egy hét múlva mert úgy kaptam időpontot interjúra nem sok pénz,de legalább ez a gondom megoldódik.



2021. júl. 3. 14:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire nagyon sürgősen kell pénz, akkor éttermekben kézilányt/fiút mindig keresnek.

A családot sajnálom, hogy ilyen jutott. :/

2021. júl. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Konyhára se vettek fel,de nem tudom miért még takarítani sem :/ remélem az a meló összejön, mert teljesen idegroncs lettem.


Annyira rosszul érzem magam mikor látom más családok milyen egybetartóak :(


Bennem csak segítő szándék volt.

Az se érdekelt volna ha havi 3000 ftal adják vissza

2021. júl. 3. 14:39
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

A leírásod alapján azért nem tudják visszaadni, mert nincs miből. Ha megszakítod velük a kapcsolatot, akkor esélyed se lesz visszakapni a pénzed. Sőt, még arra se lesz esélyed, hogy befogadjanak, ha utcára kerülsz.

A pénzügyeket pedig tudatosabban kell intézni, mindenkinek. A kölcsönadás/kérés már rég rossz, max ajándékba adj ha adsz, mert úgyse tudják visszaadni.

2021. júl. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igyekesztem tudatos lenni hiszen volt megtakarításom ami persze eddig tartott.


Amúgy se lenne hova mennem, mert szoba konyhában vannak.


Bátyám egy szobában van anyammal. Nővéreméknél van egy háló ott van a kicsi, a nagyobbnak meg a kamrába lett egy ágy betéve.


Max uncsimra számíthatok ha bàrmi van nála ellenék de neki meg a vőlegénye nem hiszem h tolerálná

2021. júl. 3. 14:42
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, csak mikor az albi kauciót fizettem ki anyámnak anno akkor azt vissza adogatta apránként azt hittem most is visszafogja
2021. júl. 3. 14:44
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
ez lesz a lecke, amiből megtanulod,hogy többet SOHA SENKINEK ne adj kölcsön
2021. júl. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen tudom :(


Csak bánt a dolog

2021. júl. 3. 14:51
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a pénzek már elvesztek, úgy igyekezz.

Ha esetleg valamit visszakapsz valamikor, azt tekintsd meglepetésnek.

2021. júl. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is vedd úgy, hogy nem kapod vissza, aztán később max kellemesen csalódsz.

Az önéletrajzodat pedig add be minél több helyre, kérdezz körbe olyan helyeken is, ahol nincs meghirdetve állás (gyorséttermek, szórólapozás, árufeltöltés).

2021. júl. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Max ha legközelebb is kérnének, akkor már nyugodtan mondhatod, hogy hát az előző hol van?
2021. júl. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!