Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit szerettek a...

Girlll3 kérdése:

Szülők! Mit szerettek a gyermeketekben?

Figyelt kérdés
Mi okoz boldogságot abban, hogy ő van nektek? Ha hosszabb ideig lenne a gyereketek beteg vagy lenne valami problémája, nem lenne annyira szép és okos, akkor is szeretnétek?

2021. júl. 3. 18:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
Legjobban azt szeretem benne, hogy nem tesz fel értelmetlen kérdéseket a gyakorin. :)
2021. júl. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
1-es! Köszi a csodás választ. Van egyáltalán gyereked?
2021. júl. 3. 18:35
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Jó kérdés. Arra, hogy mit nem szeretek benne választ tudnék adni egyértelműen, de erre nem. Egyszerűen csak szeretem, mert a gyerekem. A kinézete, vagy az okossága, hasonlók ezen a szinten nem érdekelnek, nem változtatnak semmin. Azok a tulajdonságai sem, amiket nem szeretek benne.
2021. júl. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
37%
#1-nek pedig igaza van.
2021. júl. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Őket magukat, úgy, ahogy vannak. A mosolyukat, a bújásukat, a belőlük áradó szeretet (na jó, pukkancsok is tudnak lenne, de mindig megbékíthetőek). És nagyon szeretek örömet okozni nekik, mert úúúúúúúgy tudnak neki örülni, ahogyan csak egy kisgyerek tud. :-)
2021. júl. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Lehet tényleg úgy kellett volna kérdeznem, hogy akik nem szeretik a gyereküket, azok mit nem szeretnek benne? De lehet úgy ámblokk, mert mindegy milyen lenne a gyerek, akkor se lelnék örömüket benne.
2021. júl. 3. 18:48
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
Azt, hogy szépek, okosak, ambiciózusak.
2021. júl. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%
Azt kellett volna, megkérdezned, amit tudni szeretnél. :-)))))
2021. júl. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%

"....akik nem szeretik a gyereküket, azok mit nem szeretnek benne? "


Azt azért szögezzük le, nem szeretni valamit a gyerekben nem azonos azzal, hohy valaki nem szereti a gyerekét. Pl én nem szeretem benne, hogy hazudik, vagy hogy olyan úton halad az élete, ami az én elveimmel ellentétes. De őt magát ettől még szeretem. 3. voltam

2021. júl. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
A betegség, okosság, szépség (részben vagy teljesen) tőle független dolog. Ettől még ugyanúgy szeretem, mintha tökéletesen hibátlan lenne.
2021. júl. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!