Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Homofób az ,ha úy gondolom...

Homofób az ,ha úy gondolom ,hogy egy család 1 nővel és 1 férfival többet tud adni a gyermekének ,mint egy azonos nemű család?

Figyelt kérdés

2021. júl. 3. 20:15
 81/122 anonim ***** válasza:
66%
80. Szerintem ez egy kis tini aki azt hiszi hogy vicces. Nem is kell reagálni rá.
2021. júl. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/122 anonim ***** válasza:
64%
Valószínű, 0 szociális élettel és 0 baráttal.
2021. júl. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/122 anonim ***** válasza:
55%
A tinik elfogadóak, ez egy beszűkült boomer
2021. júl. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/122 anonim ***** válasza:
35%

79-es vagyok, milyen érdekes, hogy ti, a nagy meleg elfogadók, hogyan fikcionáltok, hogy vajon milyen lehetek. 🤭🤭🙄🤔😁😁😁😁


38 éves vagyok, boldog hetero család, feleség, gyerek. 175 magas 96 kiló, köszönöm jól vagyok. 🤭 Tudom, ez most fáj nektek, de ez van. Itt majd mindjárt jönnek a megmondók .....


A feleségem bátyja meleg, én úgy vettem észre az első jeleket, hogy tipikus nyávogósan beszél. Ez minden meleg palira igaz és full gáz. Tehát innen vettem. Amúgy nem is értem, milyen beszűkült ember tesz fel ilyen kérdést.


Nem tanulható, ahha, hát te tudod..... Akkor hogy van az, hogy 3 gyerekből, csak 1 langyi?! Ez mellett a gyerek mellett nem tudott ott lenni az apja. Csak nők vették körül, ő volt a kedvenc és folyton babusgatták.


Aztán meg 80-as, hogy engem ki hol hagyna szerinted, az sajnos engem nem érdekel. Bocs.... Azért mert te forró vagy, mint a nap, még nem lesz sem igazad, sem jogaitok és ez így van rendjén. Sőt így is már sok(k), az amit csináltok, pride és társai.

Eleve nem értem miért kell ezt hangoztatni? Veritek a nyálatokat, hogy melegek vagytok, egyforma jogok, láttál te már heteroszexuális emberek azért tüntetni/felvonulni mert heteroszexuális?! 🤨🤨🤔🤔

Na mindegy gondolom nem vagy képes felfogni a kérdést.

2021. júl. 8. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/122 anonim ***** válasza:
61%

De de, egyre több országban engedélyezett mind a házasság mind a gyerekvállalás, az idő a haladás pártján állt mindig. :) Mellesleg aki meleg, az nem azzal egyenlő, hogy meddő vagy steril lenne, just sayin'. Nem egy bi / meleg szülőt tudok, aki gyereket nevel.

Grat, ismersz egy meleget aki affektál, és akkor azt hiszed, mindenki olyan. Igen, mert a világ csak abból áll, amit te ismersz. Egy affektáló meleget sem ismerek, nőkre pedig még annyira sem jellemző.

Tüntetések meg a magadfajta miatt vannak, és legyenek is. Jah és nem vagyok meleg sem, szimplán csak rühellem a típusod. 175 centire 96 kilósan jó dagadt lehetsz, inkább a fogyókúrán járna az eszed!

2021. júl. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/122 anonim ***** válasza:
60%

Ééés....ismét tanubizonyságot tettél ostobaságból.

"A feleségem bátyja meleg, én úgy vettem észre az első jeleket, hogy tipikus nyávogósan beszél. Ez minden meleg palira igaz és full gáz. Tehát innen vettem. Amúgy nem is értem,milyen beszűkült ember tesz fel ilyen kérdést."

Tehát te 38 évesen úgy gondolod, aki más, mint te, az "full gáz". És az a beszűkült, aki azon tűnődik, milyen tapasztalatlan fiatal lehet, aki ilyen butaságokat hord össze, mint te itt. És még a magasságod, testsúlyod is megadod, mindjárt azzal jössz, hogy aki nem elhízott, mint te, az is bhzi-e? :-)

"Nem tanulható, ahha, hát te tudod..... Akkor hogy van az, hogy 3 gyerekből, csak 1 langyi?! Ez mellett a gyerek mellett nem tudott ott lenni az apja. Csak nők vették körül, ő volt a kedvenc és folyton babusgatták."

Nem, a melegség nem tanulható, ha az lenne, hogyan alakulhatott volna ki amikor régen csak hetero párok neveltek gyereket? Kitől tanulták el? Azért 1 meleg háromból, amiért háromból egy down szindrómás vagy autista vagy kék szemű. Mert ő ilyen, a többi meg nem az. Rengeteg fiút nevel csak az anyja és egyik se lesz meleg. Minket is anyám nevelt és a nagymama, a tesóm mégis három gyerekes apa. Nem tud autót vagy háztartási kisgépet szerelni, ennyiben kimerül a férfimodel hiánya. Viszont egyedül eltartja az egész családját. Nem lesz meleg automatikusan az, akit babusgatnak, vagy balettozik vagy fodrásznak megy. Ezek sztereotípiák. Aki nőkhöz vonzódik, és nem jön össze neki, az sem lesz meleg, hanem itt siránkozik meg írja ki az incel kérdéseket. Szerinted ők miért nem választják egymást ha nem jut nekik nő, akiket még gyűlölnek is? Mert nem választható a melegség, azért.

"Eleve nem értem miért kell ezt hangoztatni? Veritek a nyálatokat, hogy melegek vagytok, egyforma jogok, láttál te már heteroszexuális emberek azért tüntetni/felvonulni mert heteroszexuális?! "

És miért vonulna fel az, akinek mindent lehet? (Jó, tudom, hogy ez Magyarország, most tekintsünk el a békemenettől) Házasodhatnak, mint a heterok? Nem. Lehet gyerekük örökbefogadás útján? Nem. Kirúghatnak egyes munkahelyekről ha csak egy családi fotót posztolnak magukról a párjával? Ha tanár vagy, vagy kormányhivatalban dolgozol, igen. Szépen ellehetetlenítenek aztán mehetsz isten hírével. Pont az ilyen ostobák miatt, mint amilyen te is vagy. Akinek egyetlen empatikus gondolata nincs a másik felé. És még te írod, hogy nem voltunk képesek felfogni a kérdést. Nagyon is fel tudtuk fogni, ellenben te nem értetted a válaszokat. Írtuk is és jelöltük is, hogy a kérdésben szereplő gondolat nem homofób. De te, sajnos igen. Mondjuk engem nem érdekel, váljék egészségedre.

2021. júl. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/122 anonim ***** válasza:
64%
De de, egyre több országban lehet házasodniuk meg örökbefogadniuk is. Te ne betegedj ebbe bele, hiszen a jövő a haladás pártján áll! Amúgy unatkozó tini vagy, ordít a fogalmazásodból meg a rahedli emoji-használatból. Méghogy családapa... Egy hisztis, dagi tini.
2021. júl. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/122 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudom ki a tini, aki úgy ír, mint én vagy az, aki jelentgeti a hozzászólásomat 😁🤭 huh és az emojitól nagyon tini leszek. 😁😁😁🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️🐑🐑🐑
2021. júl. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/122 anonim ***** válasza:
100%
Van aki agyilag tizenéves szinten reked örökre, ilyen a kérdező is. Ne bántsuk.
2021. júl. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/122 anonim ***** válasza:
76%
A tinik szoktak rakat emoji-val reagálni, akik azt hiszik, hogy így nagyobb súlya van a mondandójuknak. Normális kommenteket meg nem hiszem, hogy bárki jelentene.
2021. júl. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!