Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Homofób az ,ha úy gondolom...

Homofób az ,ha úy gondolom ,hogy egy család 1 nővel és 1 férfival többet tud adni a gyermekének ,mint egy azonos nemű család?

Figyelt kérdés

2021. júl. 3. 20:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/122 anonim ***** válasza:
100%

"de mint irottam a legjobb végkifejlet a nukleáris család."


Oké, de ez totál érdektelen.


A hetero családok többsége sem kapja meg a legideálisabb végkifejletet, azaz a két egymást és a gyerekét is szerető szülőt, ahol nincs érzelmi vagy fizikai abúzus, sem pedig válás.

2021. júl. 4. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/122 anonim ***** válasza:
100%
Mások szerint meg sokkal jobb volt a többgenerációs család, mint a nagyon lecsupaszított nukleáris. Még ebben sincs egységes vélemény.
2021. júl. 4. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/122 A kérdező kommentje:
Ízlések és pofonok.
2021. júl. 4. 04:38
 44/122 anonim ***** válasza:
83%

Anya-apa kép.

Ez már elég sok családnál megbukott. Elválnak, az apa le se sz@rja a gyereket. Ott milyen apa kép van? Ugyan az. Mégis felnő a gyerek. Mellesleg apa képnek ott van esetleg nagybácsi, papa, akármilyen közelebb álló férfi. Egy meleg pár ráadásul ezzel számol(hat) is szerintem, odafigyelnek. Mint pl a modern családban Lilit többször rábízták Gloriára a női dolgok miatt.


Ha már hiszel istenben akkor miért nem bízol benne? Szerinted viccből teremtette a melegeket, hogy "haha arra kárhoztatlak hogy sose legye szerető párod, sose nevelhess kisgyerekeket. Most ilyen kedvem volt" Nem csak az embereknél léteznek melegek (és most nem a kutya dominanciára gondolok)


Említettél valami olyan nevelést ahol a gyereknek nincs neme. Ez egy tök jó dolog. Nem a nemi beállítottsága ellen van ez a nevelési mód, hanem hogy eltöröljük végre azt a szánalmas világnézetet, hogy a "nő helye a konyhában a gyerek mellett van, a férfi helye meg a gyárban". Ahol nem erőlteted a kisautót a fiadra a barbi babát meg a lányodra. Engem is így neveltek, csak akkor még nem volt neve. Én autóversenyzős játékokkal, meg legóval jászottam. Sose erőltettek rám szoknyát. Felnőttként pedig inkább kicserélek egy csapot minthogy kitakarítsam. Persze megcsinálom, mert meg kell de remélem érted. Rosszúl vagyok, hogy mindenki erőlteti, hogy nekem kell főzni mosni takarítani gyereket szülni felnevelni ÉS dolgozni,holott a férfitől még mindig csak annyi van elvárva, hogy szerezzen pénzt.


A most behozott törvénnyel nagyon sok szerencsétlen árva gyereknek lesz pokoli élete. Akik nem olyan szerencsések hogy egészséges fehér kisbabának születtek. Mert sok egyedül álló, meleg pár fogadott be ilyen gyerekeket akikre a többiek azt mondták hogy "nem kell". Bele se merek goldolni mik mehetnek az állami gondozásban.

2021. júl. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/122 A kérdező kommentje:
A meleg család , olyan szép? Attól láthatod jónak , mert nincs sok belőle. Számolni azért még tudni kell. Tovább , mint irtam , elviselem a 2 nő és 2 férfi szülőt , de egy nukleáris család típus sokkal jobb lenne a gyereknek. Amúgy , hogy magadra veszed. Ez csak egy szimpla kérdése volt , nem kell ilyen agresszívnak lenni. Akármit írsz nem változtatom meg a nézeteimet. Tovább egy amerikai sorozattal kár példázni. A nő helye tényleg nem a konyhában van. De akkor ki lesz a konyhában? Vagy majd hirtelen oda varázsolódik az étel? És azért szerintem durva ráerőltetni olyan dolgokat a gyerekekre amiről nem is tudnak. A normális dolgokra kéne őket tanítani , mint például: "Az anya nő , az apa férfi".És azért apa és nagybácsi között nagy a különbség , teljesen más az elhelyezkedésük a családban. Lehet pótolni. Ez olyan mint az alkohol mentes sör, lehe helyettesíteni , de jobb az eredeti. Azért remélem tudod , hogy egyedül állók még mindig tudnak örökbe fogadni , csak nehezebben? Az ilyen üzenetekben sosem látom ahol a gyerekek érdekekiről van szó. Sok embert nem érdekli a gyermek pszichológiája , sem hogy mi jó neki.
2021. júl. 4. 07:55
 46/122 anonim ***** válasza:
87%

45 Egy gyereknek a szerető család a legjobb opció, ami nem a szülők nemén múlik.

Azt írod: "Akármit írsz nem változtatom meg a nézeteimet". Nem is kell. De a kérdés kiírása azt sejteti a gyanútlan olvasónak, hogy meg akarod ismerni az ellenkező álláspontot. Nagyon intelligensen ki is fejtették egyesek, de te csak hajtogatod továbbra is a magadét.

" A nő helye tényleg nem a konyhában van. De akkor ki lesz a konyhában? Vagy majd hirtelen oda varázsolódik az étel?"

Ugye ez csak valami vicc? Akkor most a nő helye a konyhában van, vagy nem? Szerinted a meleg párok nem főznek, vagy mi a fene? Nyilván a főzés, házi munka megegyezés alapján megy normális pároknál és mindenkinek el kell tudnia látni magát.

"És azért szerintem durva ráerőltetni olyan dolgokat a gyerekekre amiről nem is tudnak. A normális dolgokra kéne őket tanítani , mint például: "Az anya nő , az apa férfi".

Mi a ráerőltetés? A gyerek nem lát be a hálószobába. Minden gyerek tudja már egy bizonyos kor után, hogy a gyermeknemzés feltétele egy nő és egy férfi. De egy állami gonodozott gyerek, akinek egy családra lehetősége van, szerinted ezzel törődik? Őt két jó fej ember neveli. Akik mellesleg azonos vagy eltérő neműek.

Vicces, hogy Amerikától rettegsz, ahol az életedben nem voltál és a melegek lehetőségét egy családra azzal nyirbálnád meg, hogy az nem család.

2021. júl. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/122 anonim ***** válasza:
89%

20-as: "Azonban a nagy számok törvénye szerint ha mondjuk egy kisfiút egy leszbikus pár nevel, de ő mondjuk építőipari szakmunkás szeretne lenni, akkor könnyebben menne neki ha egy férfi is lenne a szülei közt."

Ez nem igaz, márcsak azért sem, mert nem minden férfi fizikai munkás, és nem mindegyik ért pl a kömüves munkákhoz.

A szakmát meg nem az apától, hanem a szakiskolában a szakoktatótól/mestertöl tanulja.


"Vagy mondjuk ha egy meleg pár nevelne egy kislányt, akkor jól jönne ha lenne egy anya is aki elmagyarázza neki hogyan kell a tampont rendesen felgyugni, hogy az ne szivárogjon."

Ha megnézed az itteni kérdéseket, rengeteg kislánynak van problémája a tamponnal, mert nem MERI megkérdezni az anyját, illetve az anya MEGITLTJA a tampon használatát, ezért kell nekik itt megkérdezni másokat.

2021. júl. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/122 A kérdező kommentje:
"Két jó fej ember"? Szóval ha meleg valaki akkor autómatikusan jó fej?Ezt mond demetris nelsonnak aki egy csomó embert megölt. Nem retteg amerikától.Jó is volt amíg nem jött alvós joe, aki gyerkeket fogdos. Lehet , hogy az otthont és a pénz megtudják adni nekik az ilyen családok , de a pénz tényleg többet ér , mint egy jó példakép?
2021. júl. 4. 08:26
 49/122 anonim ***** válasza:
87%

Nem, attól lesznek jó fejek, hogy örökbe fogadják.

Miután hazánkban egyelőre heteró emberek bántalmazzák a gyerekeket, párjukat, melegeket és elgondolkodnék azon hogy magyarként mitől félek.

2021. júl. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/122 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval ha meleg valaki akkor autómatikusan jó fej?"


Ezt szajkózod folyamatosan. A válasz az, hogy NEM, DE!


Egy melegpárnak (egyébként egy örökbefogadó heterónak is) éveket kell küzdenie azért, hogy gyereke lehessen. Olyan párok indítják el ezt a folyamatot, akiknek harmonikus a kapcsolata, stabil az anyagi háttere, és tényleg egy gyerek minden vágyuk. Évekig készülnek erre, és a társadalom rosszallása sem érdekli őket. Tudod, hogy a gyerekek egy jelentékeny százaléka hogyan születik? Apu nem húzza ki időben anyuból. Nem számít, hogy jó e a kapcsolatuk, készenállnak-e, van e megfelelő anyagi hátterük. Nyilván nem minden meleg alkalmas arra, hogy örökbefogadjon, ők nem is akarnak (én sem akarok, véletlenül sem), illetve ki is szűrik őket az örökbefogadási procedúra folyamán. Az alkalmatlan heteró gyerekvállalókat, akik pokollá teszik a gyerekük életét ki szűri ki???

2021. júl. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!