Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Homofób az ,ha úy gondolom...

Homofób az ,ha úy gondolom ,hogy egy család 1 nővel és 1 férfival többet tud adni a gyermekének ,mint egy azonos nemű család?

Figyelt kérdés

2021. júl. 3. 20:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/122 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, minek kiírni a kérdést, ha egyetlen neked írt válaszra nem vagy hajlandó reagálni, csak féltucat válaszon keresztül szajkózni azt, amit nyilvánvalóan eredetileg is gondoltál?


Nem te szeretnéd megérteni, hogy miért jártál úgy az ismerősöddel, ahogy? Ahhoz talán egy picit nyitottabbnak kellene lenni az új megközelítésekre.

2021. júl. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/122 anonim ***** válasza:
81%
Na jó, most meglattam hogy teremtés meg Isten, ilyenkor kell abbahagynom még a vitát, mert felesleges veled ezt tárgyalni. Bocs.
2021. júl. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/122 A kérdező kommentje:
Én nyitott vagyok tárgyalni , nem tehetek róla , hogy hiszek Istenben. Én olvasom mindenki válaszát és sokat tanultam , de mindenki úgy állítja be a meleg családokat , hogy ők nem lehetnek rosszak és biztos szentek. A válaszokat elnézve igazam is van.
2021. júl. 4. 02:05
 34/122 anonim ***** válasza:
100%

Az én válaszaim közül (ez a 4.) egyre se reagáltál. Szóval akkor újra megpróbálom, hátha most válaszolsz: a melegek örökbefogadásának jogát nem a heterokéval kell szembeállítani, hiszen úgy tízszer annyi állami gondozott van, mint örökbefogadni akaró család. Értelmetlen amellett érvelned, hogy "jobb" hetero, kétszülős, szerető és támogató családban felnőni, hiszen nyilvánvalóan ez az esetek többségében nem történik meg.


A melegek örökbefogadásának az alternatívája az állami gondozásban maradás, nem más.


Miért lenne az jobb?

2021. júl. 4. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/122 A kérdező kommentje:
1 nő és 1 férfi így lehet családot csinálni . Gondolj bele te is így lettél! A nukleáris család típus még most is a legjobb. A melegek is tudnak rosszul nevelni , nem azt mondom , hogy jobb az állami gondozás , de a természzetes az 1 nő és 1 férfi családja. Én elbírnám , ha 2 nő vagy 2 férfi örökbe vállalná a családot , ha előtte megnéznék , hogy mindent jól csinálnak-e. De ami az USÁ-ban történik az valami félelmetes , ettől akarom megvédeni a nemzetemet és családomat. Én elviselném , ha 2 nőnek vagy férfinak lenne gyereke. Viszont eléggé nehezen. Ez is mutataja , hogy valamejest tanultam , de szivesebben látnám a gyerekeket 1 nő és 1 férfi nevelése alatt.
2021. júl. 4. 02:53
 36/122 anonim ***** válasza:
100%

"1 nő és 1 férfi így lehet családot csinálni"


Csinálni valóban csak így lehet, de felnőni egyben már messze nem csak így.


A házasságok fele válásban végződik, az ott született gyerekek legalábbis gyerekkoruk egy részében egyszülős háztartásban nőnek fel. Add még ehhez hozzá az alkesz, bántalmazó, egyéb módon abuzáló családokat, amiknél bármi jobb helyzet lenne. Marad a magyarországi gyerekes családok maximum 1/3-a, ami tökéletesnek tekinthető. A másik kétharmad meg dögöljön meg, vagy mi?


És akkor a fent említett csoportból 0 fő volt örökbefogadva... Ilyen vagy olyan okból, de minden örökbefogadott gyerek "problémás".


Az meg, hog "Én elbírnám , ha 2 nő vagy 2 férfi örökbe vállalná a családot , ha előtte megnéznék , hogy mindent jól csinálnak-e." csak a saját fogalmatlanságod bizonyítéka. Minden örökbefogadó családnak, egyénnek, szexualitástól függetlenül ugyanazon a folyamatos kell átesniük. Ami nyilvánvalóan arra megy ki, hogy bebizonyosodjon, hogy jó, megbízható örökbefogadók lennének-e. Nincs speckó kivétel a buzerákoknak, mindenkinek jó szülőnek kell lennie.

2021. júl. 4. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/122 A kérdező kommentje:
Az nem lehet ,hogy csak azért van több rosszabb 1 nő és 1 férfi család , mert több van belőlük? Vagy számolni nem kell?
2021. júl. 4. 03:15
 38/122 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem akarod meghallani amit én mondani akarok :D


Nyilván számszerűleg több a diszfunkcionális hetero család (saját vagy örökbefogadott) gyerekkel, mint a bármilyen pszichikai épségi státuszú meleg család örökbefogadott gyerekkel, de ez nagyjából semmit sem számít.


A meleg örökbefogadni akaró családoknak ugyanazon feltételeknek kell megfelelniük, mint a hetero örökbefogadni akaróknak, így a feltételezésed, hogy közülük ki lesz bántalmazó faszarc és ki csodálatos szülő lényegtelenné válik.


Minden örökbefogadó család az állami gondozás horrorjától ment meg egy gyereket. Az összes. F.szmindegy, hogy mire gerjednek a hálószobában. Nem egymással versengenek a véges számú gyerekekért! A mai helyzetben mindenki, aki örökbe akar fogadni ezt megteheti, miután az elvárt tanfolyamokat elvégzi, a megbeszéléseken átesik.


Tehát amennyiben te is egyetértesz abban, hogy az állami gondozásban felnövés a lehető legrosszabb kimenetel és amit leginkább kerülni kell, neked kell megindokolnod, hogy egy örökbefogadni akaró meleg család miért lenne ennél a helyzetnél objektíven rosszabb.

2021. júl. 4. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/122 A kérdező kommentje:
Ténylegg a legrosszab kimenetel az állami gondozás , de mint irottam a legjobb végkifejlet a nukleáris család.
2021. júl. 4. 03:29
 40/122 anonim ***** válasza:
100%
29-es voltam, nem, én nem arra céloztam, hogy egy férfi és egy nő egyenlő a meleg párral, csak arra céloztam, hogy iszonyatosan túl van ez a női-férfi minta dimenzionálva a társadalomban úgy egyáltalán. Nyilván például egy tinilánynak egyszerűbb megbeszélnie az olyan dolgokat egy nővel, mint a menstruáció, de ilyen témákat leszámítva nem gondolnám, hogy akkora hatalmas szakadék lenne a nők és a férfiak közt. X teljesen más mintát mutat, mint y, z-ről már nem is beszélve. Nem gondolom, hogy kőbe vésve létezne olyan, hogy női és férfi minta.
2021. júl. 4. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!