Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Randira mennék, de lányomnak...

Randira mennék, de lányomnak ( 19) éves , ki kell talàlnom valamit, hogy ne jöjjön velem,mit tegyek?

Figyelt kérdés
45 éves vagyok
2021. júl. 13. 07:31
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
Amikor itthon vagyunk más programja nincs vagy a telefonja vagy sétáljunk.Egyedül nem megy ill. Nem mehet, mert volt egy barátja aki hónapokig zaklatta idejott a házhoz az iskolához ahová járt leste, rondábbnál rondább üzeneteket küldött nekem is, szomszedokhoz ment.stb.És nem mehet egyedül.Sehova.én mint anya csak védjem.
2021. júl. 13. 11:30
 32/42 A kérdező kommentje:
Az a barátja aki volt 25 éves se iskolája se munkája szakmája nincs.Anyám még nem türi el az ilyesmit.Lányom most érettségizett, pont a tanulási időszak alatt is folyton zaklatta ..és levizsgázott.gyomorideggel.fél megint hol van a srác hol bukkan elő.nem kell már neki.
2021. júl. 13. 11:34
 33/42 A kérdező kommentje:
Ráadásul az apjának rokonoknak is face.irogat minden ostobaságot.zaklato módon.vonjuk be a rendörséget? Egyáltalán foglalkoznak vele? Jegyzőkönyv..kihallgatás stb, tanúk? Nem hianyzik
2021. júl. 13. 11:37
 34/42 anonim ***** válasza:
97%

19 éves, szépen mondd el neki, hogy a làtótérben van valaki, de még annyira nem komoly és nem szeretnéd még, hogy megismerje. Ha nem életképtelen, akkor meg fogja érteni és örülni fog a boldogságodnak. Amíg te nem vagy otthon, addig ő otthon tud maradni és bezárja szépen az ajtót, ennyi.

A csávó miatt meg kérjetek távolságtartásit

2021. júl. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
97%
A srácot rég fel kellett volna jelenteni, vagy apu megrendezhette volna, ha odament ház elé. Burokban meg nem tarthatod örökké. Ha jól értettem nem rég költöztetek más városba, ha volt annyi esze, hogy nem kürtölte világgá, akkor ott nyugton lehet. De most nem is arról van szó, hogy ő addig mást csinál, hanem otthon maradna, vagy nem is mered egyedül hagyni, mint egy 4 évest? Örökké nem lehet így élni, a legszebb évei mennek tönkre.
2021. júl. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%

1."El kell mennem találkozni egy ismerőssel, akivel privát dolgokról fogunk beszélgetni. Maradj addig itthon, jól zárkózz be! Ekkor, meg ekkor jövök."

2."Már megint nem mosogattál?! Szobafogság! Én meg elmegyek sétálni nélküled!"

2021. júl. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%

Volt 1 zűrös kapcsolata, de attól te még randizhatsz és a csajnak se kell otthon félnie. Bezárja az ajtót, rendőrségi segélyhívót tegye el gyors tárcsazásra. Ha ott replikázik a srác, hívja a rendőröket. Családi vitákhoz azonnal kimennek, nehogy nagyobb baj legyen, mert az baromi nagy botrány lenne. Amúgyis szeretik az ilyen kis k*csögöket bevagni a duzzogóba.


Ha meg fb-on is zaklat, instant mehet a feljelentés, majd tesznek nala egy látogatást. Tudja csak, hogy látótérbe került. Ne legyetek ennyire tutyi-mutyik.... Vagy ez családi vonás? -_-

2021. júl. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetlen probéma te vagy és a deviáns felfogásod...te csinálsz ügyet a dologból és próbálod a felnőtt lányodat rossz színben feltűntetni....


Miért nem mered bevallani magadnak, hogy nem szívesen mész el nélküle sehova?


Előtte játszod az anya-barátnő szerepét, a háta mögött meg kibeszéled egy ilyen oldalon? 👌😕

2021. júl. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%
Randi helyett ugy is találsz ki még pár kérdést. :D
2021. júl. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%

El tudom képzelni milyen lesz, ha a lányod újra randizni kezd... Megvan a keresztapából a randis jelenet, amikor a teljes család kíséri az ifjú párt, tőlük pár méterrel lemaradva? :'D


https://www.youtube.com/watch?v=nXtxnrP4Pug

2021. júl. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!