Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Randira mennék, de lányomnak...

Randira mennék, de lányomnak ( 19) éves , ki kell talàlnom valamit, hogy ne jöjjön velem,mit tegyek?

Figyelt kérdés
45 éves vagyok
2021. júl. 13. 07:31
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
90%

Nem értem miért nem lehet a 19 éves lányodnak megmondani, hogy randira mész. Nagyon jó lehet a kapcsolatotok forditott kapcsolat. A lányodat olyan anya szerepbe lököd tudtán kívül amiből nem kér mivel hogy ő a lányod.


Jó a kapcsolatotok? Akkor odamész hozzá és azt mondod randira mész mert majd egy fagyi visszanyal helyzetet kockáztatsz ha nem mondod el neki és hazudsz is.


Legközelebb ő se fogja elmondani hogy a barátnője helyett randira ment. És majd nyugodtan csücsülsz otthon abban a tudatban hogy a lányod barátnős programot tart.

2021. júl. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
75%

Hm amugy gyanus a kérdés egy 45 éves apuka bar nem tudjuk milyen nemu anyuka is lehet, de ha apuka nem fogja a gyk nepet megkerdezni hogy mit mondjon a lanyanak. Sanszosabb inkabb hogy nem a lánya nincs vérségi kapcsolat, hanem mi van akkor ha a 19 éves lány nem a lánya hanem a barátnője a nem apukának.


Ez valami troll kérdés vagy kinodba nem tudtad hogy kérdezd hogy ötletet adjanak neked, hogy kacsints félre a fiatalabb barátnőd mellett aki nem is a lányod. Csak gondoltad igy biztos irnak tippeket hogy tudod megcsalni a barátnődet.


Ha pasi vagy vagy nő vagy és tényleg a lányod akkor miért nem mered elmondani hogy randizni mész? Most ezen én is kamillázok. A lányodnak okozol kellemetlenseget amirol nem o tehet ha hazudsz neki.


Kislanyom randizni mentem. Pont.


Magyarazni majd akkor kell ha egy mostohaapukaval vagy mostohaanyukaval allitasz majd haza.


Szerintem ez egy troll kerdes.

2021. júl. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
28%
Részvétem a lányodnak, hogy ilyen életképtelen apja van 🙁
2021. júl. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
86%
/vagy anyja
2021. júl. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
93%
Kati, holnap este menj el nézz meg egy filmet a moziban, mert nekem randim lesz. Nem leszek itthon és nem szeretném ha addig is unatkoznál.
2021. júl. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
81%

Miért kell ehhez körítés?

- hova mész?

- programom van

- veled mehetek?

- nem

Ne hogy még magyarázkodj a felnőtt gyerekednek. Neked is lehet magánéleted. Nem is tudom miért kísérgetitek állandóan egymást én is meg anyám is rosszul lenne tőle, ha mindenhova együtt mennénk.

2021. júl. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
13%

Nyugi ha jó fej a randi partner akkor a lányoddal is szívesen elbeszélget. :D


Amúgy a randi partnernek mondtad, hogy van egy 19 éves lányod? Ha ez a verzió az igaz?

2021. júl. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
97%
amennyiben nem mentálisan visszamaradott, fel fogja fogni, hogy randira mész, és nem akar majd veled menni. ha fogyatékos, akkor rábízod valakire arra a pár órára
2021. júl. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
64%
Én értem azt a részét, hogy egy első-második randit, amiből ki tudja, lesz-e bármi is, még nem feltétlenül mesél el az ember a családjának. A gyerekének pláne. Azt viszont nem hiszem el, hogy 19 év alatt ez az első olyan eset, hogy valamiről nem számolsz be neki részletesen. Nem kell se túl sokat elmondani, sem hazudni. Egyszerűen azt mondod, hogy "ma este dolgom van, éjfél körül jövök majd". Ennyi.
2021. júl. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
2021. júl. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!