Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mik azok a dolgok ami miatt a...

Mik azok a dolgok ami miatt a lány gyermekek jobban szeretik az apjukat az anyjuknál?

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm a válaszokat.

Az olyan válaszok nem érdekelnek hogy "ugyanúgy szeretik az anyjukat mint az apjukat" mert ez nincs mindig így és engem CSAK az érdekel hogy az apákat sokszor miért szeretik jobban. Csak ennyi a kérdésem és kérlek csak erre válaszoljatok



2021. júl. 15. 09:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet általánosítani, de én több olyannal is találkoztam, ahol az anya elkezdett rivalizálni a tinédzser lányával. Ennek persze nem lesz jó vége. :(
2021. júl. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
100%
En mind a kettot ugyan ugy szeretem, de viszont nagyon apas vagyok szuletesem ota, ha szetvallnanak apummal mennek vele jobban meglehet beszelni barmit es igazabol a szemelyisege masabb mint anyume szoval szerintem ezert vagyok apas :) +apukak altalaba engedekenyebbek
2021. júl. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
68%
Persze hogy azok, hisz a nőre lökik a nemszeretem dolgokat.
2021. júl. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
18%

De itt legalább van választása a gyereknek.

Egy egynemű pár által örökbe fogadott gyereknek ilyenben nem lehet része....

2021. júl. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
94%

#1,én pont fordítva gondolom.én inkább anyás vagyok,lányként.

A válaszra nem tudok pontos okot

2021. júl. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
76%
Az apa egy kislány első szerelme (s fiúnak hőse), ezt szokták mondani, ezt a jelenséget ödipusz komplexusnak nevezzük. Hogy ez a későbbiekben hogy alakul, az a szülőktől, illetve a gyerektől is függ.
2021. júl. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
32%
5.-ös! A te agyadat már jól atmosták az lmbtq és ngo követőik...
2021. júl. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt nem lehet ennyire általánosítani. Olyan családoknál például abszolút nem, ahol a válás után kéthetente hajlandó apuka foglalkozni a gyerekeivel. Ott a kötődés sem alakul ki úgy/marad tartós, nemhogy még apás legyen a gyerek.
2021. júl. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
91%
Ez csak sztereotípia. Mondjuk Nekem nem volt apám. Anyukámék hárman voltak testvérek, mindhárman lányok, ők nagyapámat szerették jobban. Csodálkoztam is ezen. Anyukám azt mondta, azért, mert engedékenyebb volt, mint a nagymamám. Hozzáteszem vidámabb is volt, s hamarabb leállt velünk játszani. Én azért nagyimat szerettem jobban, mert jobban meg lehetett vele beszélni dolgokat.
2021. júl. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
26%
Mert apuka cejelmesz a kislányába, a kislány meg manipulálja apucit. A férfinak a lánya az egyetlen nő, akit nem dughat meg. Hát megad neki minden mást.
2021. júl. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!