Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire avatod be szüleidet...

Mennyire avatod be szüleidet a magánéletetedbe( csajozás, pasizás )? Ők mennyire kérdezősködnek erről? Okoz ez feszültséget?

Figyelt kérdés

2021. júl. 17. 14:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%
Én dolgom. Anyának elmondok pár dolgot, apámnál teljesen sötétség van.
2021. júl. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
87%
Semennyire, feszültséget okoz
2021. júl. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
92%
Csak a komoylabb kapcsolatokrol.
2021. júl. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Nagyjabol beavatom anyam, mert kerdez, magamtól nem szoktam beszélni róla. Ő siman beszel barmirol szexrol is, de en nem annyira. A mostani kapcsolatomnal mar az elejetol be volt avatva megkerdeztem mi a velemenye rola. regebben zarkozottabb voltam
2021. júl. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

A mai napig mindent megbeszélek Apuval: eszméletlenül nyitott, rugalmas és nagyon bölcs! Minden szégyen nélkül tudunk a legbelsőbb dolgaimról is beszélgetni. Anyu húzósabb, neki a vallás diktál...

Ráadásul 41N vagyok két gyerekkel, egy férjjel - nyitott házasságban.

2021. júl. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerettem elmondani nekik semmit etéren, kényelmetlenül éreztem magam, mert ez már nagyon magánélet. Ha valami gondom van/volt a párommal, azt nem teregettem ki. A jó dolgokat esetleg elmondom, de ennyi.
2021. júl. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
47%
Mindent tudnak. Mikor hogyan dugom a csajomat. Ha popsi akkor azt kiemelem merthat extra.
2021. júl. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Négy gyermekes apaként mondom, nálunk nem nagyon vannak titkok. Szívesen beszélgetünk szint mindenről. Mi is így nőttünk fel szüleinkkel, gyerekeink is ezt látták. Annak ellenére, hogy semmi nem kötelező, szívesen megoszt mindenki szinte mindent a többiekkel. Apósom korán halt meg, anyósom pár éve, anyukám múlt évben. Velük is mindent megbeszéltünk, még az unokák is. Apukám velünk él, de 89 évesen már kevésbé van képben. Manapság vele csak felületesen lehet beszélgetni. Régen, a demencia előtt vele is ment a bensőséges csevegés. Természetesen, manapság is megosztunk vele mindent ami a családi életet érinti. (vagy felfogja vagy nem)

Ami érdekes, vejem másfajta családból jött, ők felületesen, titkolózva kommunikálnak egymással. Amióta lányommal él és ismer minket ő is bátran megnyílik és szeret beszélgetni velünk bármiről. Amióta gyerekük (unokánk) van, még talán fokozódott is ez a bensőséges beszélgetési stílus.

Lehet, mi vagyunk a furcsák egyesek számára, de nálunk nem volt, ill. nincs semmi probléma a szülő - gyerek, a vej/meny - após/anyós helyzetekből.

Párkapcsolatokról, ismerkedésekről az idősek mesélnek, sztorizgatnak a fiatalok megemlítik, elmesélik, tanácsok kérnek. Intimitás sem tabu téma. Természetesen a gyerekek / fiatalok irányában a koruknak megfelelően, felnőtten, ha kérdez valaki, akkor megbeszéljük. Olykor, ha valamilyen oknál fogva beszédtéma a szex, akkor sem okoz ez gátlást senkinem. (persze, ész határok között, általánosságban és nem személyeskedve)

2021. júl. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!