Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mondjam el utólag...

Szerintetek mondjam el utólag anyának, vagy már teljesen felesleges?

Figyelt kérdés
Pár éve mikor 13 éves voltam, együtt voltam egy fiúval, (ő akkor 17 éves volt) és nagyon szerettem, de anyáéknak sose mertem elmondani, igazából nemtudom miért, de féltem hogy mit reagálnak. Aztán szakítottunk, de a mai napig azt hiszik, hogy sose volt még kapcsolatom. Csak elgondolkodtam hogy mondjam el nekik vagy már mindegy így utólag?
2021. júl. 17. 17:30
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
76%
Vagy veszekedés lesz, vagy ő mit csináljon vele.
2021. júl. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
82%
Nincs értelme, hacsak olyan traumatikus élményt nem okozott Neked az együttlét. Akkor sem biztos, hogy Anyuddal érdemes megbeszélned, ha akkor nem mondtad el.
2021. júl. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
83%
#12, nem az együttlétre értette szerintem a Kérdező, hanem magára a kapcsolatra. Az, hogy lefeküdtek alapból benne az se volt a kérdésben csak utólag derült ki.
2021. júl. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonymousreview60 ***** válasza:
81%
Semmi értelme.
2021. júl. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
63%
Vannak dolgok, amelyek szigorúan és kizárólagosan csak magára az egyénre tartoznak. Mivel se nem lettél terhes, feltehetően nem kaptál el tőle semmiféle szexuális úton terjedő betegséget, ezért ez a te magánéletednek egy korai "felnőtt" epizódja volt. Ha átélted a szerelem vagy legalább is a mély vonzódás lelki élményét és megismerted a testiséget is (valamennyire), akkor ez talán pozitívan járul hozzá a felnőtté válásodhoz.
2021. júl. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
87%
Ha jó a kapcsolatod az anyuddal és valóban meg tudod beszélni vele,akkor mondd el nyugodtan,ha bizol benne.Végülis szerelmes voltál a fiuba.Most hány éves vagy?
2021. júl. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
81%
Nálam attól függne, hogy pontosan hogyan érted. Mármint odaállni anyud elé a semmiből és közölni vele ezt, annak nincs értelme, meg mire? Ha eddig foggal-körömmel tagadtad, hogy valaha lett volna valakid, akkor sem éri meg elmondani. Ha anyud nem jó a kapcsolatod/olyan személy aki ezen kiakadna, akkor sem mondanám el. De ha tudom, hogy semmi extra reakciója nem lenne, jó a kapcsolatunk és épp valami olyan téma van, amivel kapcsolatban ha valamit akarok mondani akkor el kéne ezt is, akkor simán.
2021. júl. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
#16 Most 17 éves vagyok
2021. júl. 17. 19:18
 19/27 anonim ***** válasza:
70%
Az, hogy te 13 éves már nem voltál szűz. Jézusom, el ne mondd anyádnak.. lehet még kevésbé is bízna benned, mint eddig
2021. júl. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
70%

Ez maradjon titok,ne mondd el senkinek.

Nagyon gáz dolog ennyire fiatalon

2021. júl. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!