Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kezdjek az anyámmal? Költ...

Mit kezdjek az anyámmal? Költözés nem opció

Figyelt kérdés
3 éve pánikbeteg vagyok mert történt egy trauma a családba amit nem tudtam feldolgozni. Gyógyszert kellett ra szednem ami miatt nagyon sok kiló feljött. Kb fel éve folyamatosan sertegetett ha este 6 után ettem (alapból 7-8 között leszek ehes) és bulimias lettem.. rengeteget koplaltam bár ez nem tudatos volt, valamiért nem volt étvágyam ennek ellenére egy deka se ment le. Van 2 testvérem a húgom nagyon sovany, de észrevettem nala is étkezési rendellenességet, ocsem nagyon kövér, jar edzoterembe de nem hiszem h megerőltető magát + sokat eszik így is. Őket nem piszkálja. Persze nekik mindenki megvan, nekem mindenért meg kell dolgoznom.. egy hete ki volt akadva hogy így úgy a gyógyszert le kell tenni stb. Most ettem egy banánt, és lehordott mindennek hogy benne leszek az élet 350 kiló felettbe stb. Meg hogy így rontom el a diétát. Egész délelőtt dolgoztam nem ettem semmit csak itthon egy szendvicset. Hogyan tudnám leállítani? Nem tudom elviselni hogy így beszél velem....
2021. júl. 17. 22:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Hány éves vagy? Apukád nem veletek él?
2021. júl. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
91%
Mondanám azt, hogy ne foglalkozz vele, egyik füleden be másikon ki... de így hogy édesanyádról van szó nem opció. Próbáltad már megbeszélni vele, hogy téged ez nagyon bánt, hogy így beszél rólad? És miért csak téged piszkál állandóan? Hány éves vagy?
2021. júl. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
A gyógyszer letételben még igaza is lehet. Mondjuk ugyanezt megmondhatnád amit ide leírtál.
2021. júl. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy csak orvosi felügyelettel tudnám letenni, amit szeretnék is, de még egyenlőre nem megoldható. 21 éves vagyok, meg egyetemista szóval nem igazan tudnék hova menni.
2021. júl. 17. 22:36
 5/12 A kérdező kommentje:
Mondtam neki de meg se hallja.
2021. júl. 17. 22:36
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Hanyadéves vagy? Mikor végzel? Ha nem tudsz annyit keresni, amennyiből elköltözhetsz egy bérelt szobába, addig marad a "nem idegeskedik, fül becsuk, beszóló anyát levegőnek néz, válaszra nem méltat" technika, de igyekezz dolgozni és költözni.
2021. júl. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Egyetemen kolesz van amugy?
2021. júl. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Pedig kellene valami megoldás hogy elkerülj otthonról mert ez nem élet csak még jobban tönkre fog tenni téged. Pl kollégium?
2021. júl. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
Másban is hátrányban vagy a tesóiddal szemben az ő szemében?
2021. júl. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos, ha a költözés nem opció, akkor ignorálni kell. Mosolyogva mondd neki, hogy rendben, de csináld pontosan azt, amit te szeretnél! Ne legyen bűntudatod! Ne magyarázkodj, ne sértődj meg. Ő ilyen, veled szemben toxikus, egyszerűen ki kell bírnod, ki kell tűrnöd, amíg elköltözhetsz. Arra figyelj, hogy próbáld kiküszöbölni, hogy amit mond, az hasson rád. Csak magadra, meg az orvosodra figyelj.
2021. júl. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!