Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyám miért így viselkedik...

Édesanyám miért így viselkedik? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Édesanyám elment fürdőbe 3 hétre. Én dolgozom 2 műszakra, reggel, és délután. Hogy nem mentem egyszer sem utána hétvégén. 150 km csak oda. Múlt héten hétvégén nem mentünk el, mert esett az eső, szakadt az eső. Azt vágta a fejemhez, hogy akit ott talált barátnőt, hogy ő neki a fia mindennap felhívta az anyját, és hogy én egyszer sem hívtam fel az anyámat. És hogy el is jött az anyja után. Ez nem igaz. Nem egyszer felhívtam az anyámat.

De ez még nem minden.


Nővéremet fájt a foga. Elmentem vele ügyeletre, az apám is velünk tartott. Az apám adott a benzinre 10€ hogy el vittem őket. Én nem akartam elvinni de az apám oda adta akkor is. Mikor haza jöttünk az apám hívta az anyámot, hogy adott benzinre pénzt, hogy el vittem őket ügyeletre. Aztán az anyám hívott, és azt mondja, hogy hogy el mertem elvenni a pénzt, hogy idegeneket hordok autón, és ingyen. Vajon kit gondolt hogy idegeneket. A nagymamámat? Vagy netán a barátnőmet??? A barátnőm az anyám számára csak egy idegen? Hogy tud ilyet a szájából kivenni? Aztán az anyám és az apám azt mondják, hogy ne csináljak ebből cirkuszt, ne mondjam el a nagyszüleimnek, hogy elvittem a pénzt a benzinre, csak hogy csalódott bennem. Még hogy nem hívtam fel őtet egyszer sem. És ez nem igaz.


Anyám még fürdőben van, holnap jön haza. A testvérem, és az apám az anyámmal hívnak, videó hívásoznak. És az anyám szerette tudni hogy milyen rend van otthon, meg-e van mosva a talaj, a cipők. És azt mondja, hogy mutassátok meg a videó kamerán. Akkor kellett mutogatni a videó kamerán, hogy mi hogyan néz ki. És aztán azt mondja az anyám, Jézusom, hogy most tényleg én rám vártok míg haza jövök és én fogom azt megcsinálni? Ez már betegség, hogy telefon keresztül kontrollálni hogy mi hogyan meg van csinálva.


Na és én el mondtam a nagyszüleim nek hogy az anyám azt mondta hogy el vittem a pénzt, és hogy miket mondott az anyám. Persze őket ez nem érdekelték. De persze mikor én vagyok a hibás akkor mindenki belém pattog, de mikor tudják hogy az anyám kezdte az egészet akkor inkább nem mondanak semmit.


Ja és még az utolsó dolog az pedig az, hogy az anyámnak volt születésnapja. Felhívtam őt, fel köszöntöttem, mert mivel fürdőben volt nem volt alkalmam arra hogy elmenjek utána. És azt kérdi tőlem az apám, hogy vettem e az anyámnak már valamit. Hogy vegyek neki konyha mérleget azt mondta az anyu az apunak, hogy mondja el nekem az apu, hogy vegyek az anyámnak konyha mérleget. Ez most milyen ajándék? Milyen? Ez nem ajándék. Vegyél ezt, és ezt. És az anyám már tud róla.



Szerintetek ez normális viselkedés?

Még hogy hívjam fel az anyámat hogy milyen mérleget vegyek neki.

Mi a véleményetek erről az egészről?

Mindenért én vagyok a hibás és semmit sem csináltam.


2021. júl. 26. 08:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Te milyen nyelven beszélsz? Vagy csak simán nem tudsz fogalmazni?
2021. júl. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit hisztis vagy. Anyád is hisztis.

Amúgy hárman vagytok otthon, komolyan nem voltatok képesek kitakarítani? Ha nem csicskának használnátok anyádat, talán kevésbé lenne hisztis.

2021. júl. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

1. Felvidéki magyar vagyok.


Azért kicsit állítsd le magadat 2. Válaszoló.

A testvérem, én, apám, barátnőm takarítottunk otthon. Az egész házat. Az anyám csak a cipőket látta, hogy nincsenek megmosva de még nem is voltak piszkosak. És a talajrol sem volt piszkos.

2021. júl. 26. 08:49
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Te vagy az, aki rendszeresen itt picsog, hogy nem mehet a szlovák barátnőjéhez?
2021. júl. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem.
2021. júl. 26. 08:52
 6/22 anonim ***** válasza:
36%
Valamennyire megértem, hogy miért vagy dühös. De ha te nem tudsz fogalmazni ne gyere azzal, hogy felvidéki vagy. Vagy a felvidékiek mind fogyatékosok? Mert ez nem tájszólás xd. De azért látszik az is, hogy hisztis vagy.
2021. júl. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne is haragudj meg énis felvidéki vagyok,mégsem fogalmazok ilyen érthetetlenül és otrombán.

Nemtudom hány éves vagy de ha autót vezetsz minden bizonyal nem 13éves a viselkedésed és a picsogásod 13éveshez hasónlitható.Ne legyen nagyob gondom sose ennél mind ami a tiéd.

2021. júl. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fogyatékos. Miért ne tudnék fogalmazni? Most nyelvtan óránk van? Tanácsért jöttem ide nem hogy le nézzetek hogy "fogyatékos vagyok"
2021. júl. 26. 09:11
 9/22 anonim válasza:
100%
Ne haragudj, de az első két bekezdésig olvastam el a kérdésedet, mert egyszerűen felidegesített, hogy annyira érthetetlen. Sokszor a Google Fordító is értelmesebb mondatokat fordít üzbég nyelvről.
2021. júl. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
22%

Aki akarja, az tudja értelmezni az írást.


Én pont lszarnám az anyámat ezek után. Mindenre ezt mondanám: aha, oké, igen, rendben és letesz. Aztán szedném a sátorfámat onnan, amilyen gyorsan lehet.

2021. júl. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!