Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van egy ismerősöm akit az...

Peti1010_1 kérdése:

Van egy ismerősöm akit az anyja mindig megver és rosszúl bánik vele ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Már többször előfordult hogy nagyon megverte és amikor az anyja elmegy otthonról bezárja őt a lakásba, mert sose engedi ki az utcára. Az ismerősöm nem mer senkinek se szólni ez ügyben. Ilyenkor én vagy ő mit tudunk csinálni? Aj és az ismerősöm most lesz 15 éves

2021. júl. 27. 00:11
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Családvédelem pl.
2021. júl. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Szól a rokonoknak, tanároknak, családsegítőnek. Merjen segítséget kérni!
2021. júl. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Amit fentebb említettek, bízonyítékkal pedig rendőrség.
2021. júl. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mondtam neki hogy szóljon valakinek de attól fél hogy akkor az anyja meg öli őt. Mert már volt olyan hogy megfenyegette késel
2021. júl. 27. 09:23
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
4, ha a tanár aki nem g*ci, vagy akinek elmondta, akkor az anyja nem fogja kideríteni. Viszont ha meg öli, az nem lesz jó, remélem csak üres fenyegetés.
2021. júl. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Attól függ, hogy mennyire veri meg és hogy van-e valami oka rá. Én is kapok szíjjal ha rossz vagyok
2021. júl. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6 os kommentelő. Volt olyan hogy úgy megverte, hogy egy hónapig nem mehetett suliba. Meg bezárva tartja ez olyan mint egy horror filmben.
2021. júl. 27. 20:17
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

Azonnal szolni kell az iskolaban, legjobb ha te is vele mesz,eggyjtt egy tanarnak oszinten es reszletesen beszamolni. Ez hosszutavon komoly lelki seruleseket okoz, nem beszelve arrol, hogy tenyleg akar veletlenul is megolheti.

Mivel te tudsz a dologrol, nem akarlak remisztgetni,de neked is igy mar van ebben felelosseged,hiszen tudsz rola. Ha a baratod nem akarja elmondani senkinek, akkor neked lell egyedul szolnod. Olyanembert valassz, aki tudod, hogy segit. Olyan is van, hogy egybol kiemelik a csaladbol es mar aznap sem kell hazamennie. Legjobb lenne az igazgatonak szolni. Ez nem vicc kategoria, tegyetek valamit.

2021. júl. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Minél több embert kell értesíteni. Ne várj rá ő sosem fogja megtenni. Tanár, igazgató, csaladvedelem, rendőrség.
2021. júl. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
Gyámügy, rendőrség.
2021. aug. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!