Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy szülő szerintetek milyen...

Egy szülő szerintetek milyen színt utálna a legjobban a gyerek haján?

Figyelt kérdés

Már volt lila, rózsaszín, piros és kék.

Ma így felsorolta anyukám, hogy ő meg ő meg ő azt mondta, hogy szar hajam van és mondta, hogy undorítóan néz ki, ne festessem. Most épp lila és nekem nagyon tetszik. Eddig is mondta párszor, hogy csak lázadásból csinálom, meg ilyesmi és eddig ez egy picit sem volt igaz. Most viszont szeretnék visszavágni valahogy. Őszintén szólva engem nem zavarna egy új szín, szeretek új frizurákat kipróbálni és így pont erre a mondatára szeretnék valami extrémebbet. Akár több színből álló frizura is jó.

Egyébként már betöltöttem a 18-at, úgyhogy nem nagyon van beleszólása.



2021. júl. 28. 18:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%
Nem is néztem 😂 Akkor egy rugóra járt az agyunk XD
2021. júl. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
75%

De van akinek jól áll, persze ilyen szép színekben.


Nekem nagyon szarul állna 😂😂😂

2021. júl. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
87%
Uhh az a szivárványos tényleg jó lenne
2021. júl. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
81%
Öszintén szólva ezek a szivárványosak kifejezetten jól néznek ki, kár, hogy mögöttes jelentése lett időközben!
2021. júl. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
57%
Vágasd le kopaszra.
2021. júl. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
46%

Ha pont ugyanolyan szinure festetned mint az övé most.

En anyakent nem viselnem el ha a lanyom leutanozna:-D. Sot ha ki akarsz cseszni vele pont ugyanolyan ruhakat hordj. Reggel nezd mit vesz fel es detto ugyanabba legyel te is. Ha dolgozik es csak este talalkpztok eleg ha akkor az o hasonmasakent erkezel haza. Fihyeld meg egy het es kerni dogja legyen sajat stilusod es festesd valamo vadito szinure a hajad.:-D


Ja es ne felejts el posztolni kepeket kozoseket. O fogja megkapni a barataitol, hogy hu ez gaz a lanyod miert olyan mint te...🤣

2021. júl. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
30%

16-os

Oké ez az ötlet nagyon gonosz és én IMÁDOM 😂

2021. júl. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!