Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szülőként hogyan reagálnátok...

Szülőként hogyan reagálnátok arra, hogy a lányotok egy nála sokkal idősebb férfivel van együtt?

Figyelt kérdés
Majdnem 20 éves lány vagyok, a párom 37 éves. A szüleim nem élnek együtt. Édesanyám már rég tud a dologról, neki nincs vele problémája, szinte rögtön elfogadta a helyzetet. Apukám viszont nem tudja még és elég sajátos elveket vall,(mondogatta már, hogy nekem ne legyen senkim, ne menjek férjhez soha, stb.) annak ellenére, hogy az ő barátnője is 16 évvel fiatalabb nála. Lassan egyre aktuálisabb lesz, hogy bemutassam neki a barátomat, de tartok tőle, hogy nem fogja tudni megemészteni, sőt esetleg megpróbálja majd megakadályozni is. Ti mit gondolnátok erről?
2012. ápr. 8. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

ha az ő barátnője is 16 évvel fiatalabb akkor neki nincs joga téged megszólni ez miatt


Legfeljebb mondjad neki, hogy

Apa, tudod az alma ne esik messze a fájától.


Szerintem ezután biztos nem szólna bele a dolgaidba.



Ha a lányom haza állítana egy ennyivel idősebb férfival akkor sem verném ki a balhét, hanem megismerném a férfit és vagy mondanám a lányomnak, hogy jól gondolja át a dolgokat vagy örülnék, hogy normálisat talált magának. Attól függ milyen a pasas.

2012. ápr. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
74%

Majd meglátja, hogy igazából jófej a barátod, és, hogy vigyáz rád, ha bemutatod neki.


Ja és egy tanács a barátodnak: Kérdezgessen dolgokat az apukádtól. (PL: hobbik, stb...) Ettől színpatikusabbnak fog tűnni.

(nekem is bevált)

2012. ápr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Miért mond egy apa ilyeneket a lányának, hogy neki ne legyen senkije? Talány. Mellesleg nagykorú vagy. És másik mellesleg, egy 37 éves pasi - mivel férfiból van - lehet éppen hozzáillő egy húszéves lányhoz.
2012. ápr. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
MOST még hozzád illő,de 15-20 év múlva nagyon nem lesz az.
2012. ápr. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem apukád féltékeny. És akkor is az lenne, ha veled egyidős lenne a srác.

Az én szüleim nagyon jó fejek amúgy. 18 éves koromban elkezdtem randizgatni egy akkor 24 éves férfival, és abszolút nem ellenezték. Azt mondták, hogy ha boldoggá tesz, akkor nekik megfelel.

Később nem lett semmi a dologból, de ha lett is volna, szerintem nem akadtak volna ki.

2012. ápr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
*34 éves férfival. (bocsi, javítottam)
2012. ápr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az apák borzalmasak.Bocs,de elég gusztustalan dolog ez tőle.Ebből azt veszem le,hogy egyáltalán nem érdekli,hogy neked mi a fontos.Szerintem tojd le a véleményét.
2012. ápr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Én sem örülnék. Miért nem hozzád illővel vagy? 37 évesember 20éves lánnyal? Hát nem sok jótfeltételeznék,éssok hátonütője van... Apukád is gusztustalan.
2012. ápr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most le leszek pontozva, de szerintem ez meg nem olyan huu de nagy korkulonbseg, szerintem nem fog ezen fennakadni, foleg, ha o is hasonlo cipoben jar...
2012. ápr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!