Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti szülőként mit reagálnátok,...

Ti szülőként mit reagálnátok, ha 15 éves lányotok egy vele olyan egyidős fiúval lenne együtt, aki lányosan viselkedik?

Figyelt kérdés

A barátomról van szó a kérdésben.

Semmi baj sincs vele, csak néha női ruhákat is felvesz, hosszabb haja van és érdeklődik a sminkelés iránt.

Igazából kedves egyébként, csak már azt akarják otthon, hogy mutassam be csak nem tudom, hogy mit szólnának hozzá.


2018. ápr. 30. 22:24
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
81%
Gonosz kérdés lesz, de biztos hogy nem csak alibi vagy neki? Amúgy gondolom nem női ruhában, kisminkelve jelenne meg a szüleid elött, szóval ezt minek is kéne az orrukra kötni?
2018. ápr. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:
55%
Homokos a gyerek,keress egy heterót magadnak.
2018. ápr. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Nemhinném, hogy alibi vagyok. Illetve bemutatásnál jogos, hogy nem úgy áll oda, viszont ismerem a szüleimet és akkoris tuti megjegyzik később, hogy "miért van ennek a srácnak hosszú haja?"

2018. ápr. 30. 22:36
 4/33 anonim ***** válasza:
96%
Akkor majd jókislány módjára válaszolsz. "mert ez tetszik neki"
2018. ápr. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
44%

Nem zavar hogy egy jövőbeli novel vagy együtt?

2-3ev kibukik hogy meleg

2018. ápr. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
46%

Nem biztos, hogy meleg... Crossdresser is lehet. Mi már felnőttek vagyunk, mégis olyan férfival vagyok, aki ha velem van, akkor tangát hord, szoknyát meg bodyt, női felsőt... Van magassarkúja... Nincs ebben semmi. Van felcsatolhatósunk is...:D naés?! Anyámék ezt nem látták, így nem konfliktusforrás.


Ha a lányomnak ilyen szerelme lenne, nem zavarna. Hálásak, hogy elfogadja őket valaki, talán jobb is, mint egy átlagos heteroval.


Ne félj, amit nem látnak, azzal nem is lehet bajuk! A haja meg... Sok férfinak van hosszabb haja, naés?! Ő meg úgyis alakul még... Ne kisminkelve, női cuccban mutasd be és nem lesz gond. :)

2018. ápr. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
33%
hát pedig alibi vagy neki, de nyilván 15 évesen naiv vagy, és ezt nem akarod elhinni. és ezt nem rosszból mondom. de ha egy kicsit is próbálod objektíven nézni ezt a helyzetet, te is látod, hogy gáz, és valami nagyon nem oké... heteró lány, és jövőbeli nőként te is teljes értékű férfit érdemelsz, nem olyat, aki még a saját nemi identitásával sincs tisztában.
2018. ápr. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
65%

Én nem ítélem el a transzvesztitizmust, de tuti,hogy ez 15 évesen nem normális.

Szóval igazából kedves. Hú, sokra mész vele. Én is kedves vagyok. És a szomszéd is. Meg a nagymamám is.

2018. ápr. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar. Nekem is meg van a magam furcsa stílusa, azthiszem ez fordítva sem probléma.
2018. ápr. 30. 23:01
 10/33 anonim ***** válasza:
23%
ez nem furcsa stílus, hanem ferde hajlam.
2018. ápr. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!