Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más szerint is jogosan nem...

Más szerint is jogosan nem nezem ezt jó szemmel? Szülők, ti mit tennètek?

Figyelt kérdés

A 15 éves kislanyom nemrèg mondta el nekem, és az anyjának, hogy együtt van egy fiúval, aki 18 éves.


Tudom, hogy csak 3 év korkülönbség, de ez ebben az életkorban sok! És szerintem ebben a korban még amugy sem kéne fiúzni, nem hogy egy idosebbel! Tiltani nem tudom, mert akkor csak veszekszik velem, és vita van itthon, de így meg én vagyok ideges. Már elhozta "bemutatni" a fiút, hát mit ne mondjak, hatalmas megismerkedés volt, beszéltünk par mondatot, aztán elvonultak a szobába. Hàt ennèl jobb elsõ benyomás nem is lehetett volna komolyan mondom...


Hogy mondjam meg neki hogy ez nem normàlis? Nem hallgat ram.. Túl fiatal még ehhez, nem ezzel kéne foglalkoznia!


2021. aug. 2. 22:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
93%

Hogy én mit tennék? Felvilágosítanám a szexualitástól, ha ez eddig nem történt meg, aztán leszállnék róla.

Nekem is 15 évesen volt az első "kapcsolatom" és viszonylag értelmes felnőtt ember lettem.


Hagyd békén a lányodat, inkább beszélgess vele ha azt akarod, hogy bízzon benned!

2021. aug. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
90%
3 év? Miért lenne sok? Te sem vagy százas, én 16 évesen egy 20 éves srácba voltam szerelmes, húha, nagy ügy.
2021. aug. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
85%

Már nem szokás ismerkedni a szülőkkel. Minek? Meg miről? Nem abban a korban élünk, hogy leültessük a párunkat a szülővel beszélgetni... Már tizenpár évvel ezelőtt sem volt szokás ez.


Én 15 évesen már simán randizgattam. Párszor találkoztam egy 21 éves sráccal, de hamar vége lett, mert nem ugyanazt akartuk. A többi fiúval is csak randizgattam, egyedül eggyel csókolóztam(2 évvel volt idősebb)

16 évesen jöttem össze az első igazi barátommal, akivel 10 éve együtt vagyunk (fél évvel fiatalabb - 4 éve már összeköltöztünk). 17 évesen vesztettem el a szüzességemet(persze vele), mert addig várni akartam - ezt tiszteletben tartotta.


Viszont az én szüleim, főleg anyu mindig támogató volt, mindenről lehetett beszélni vele: így tudott is majdnem mindenről.

Viszont ha úgy állt volna hozzá, ahogy te a "kislányodhoz", akkor biztos lázadtam volna, titkolóztam volna és probléma esetében nem hozzátok fordultam volna... Szóval ezzel a hozzáállással csak rontod a helyzetet és ellenszenves leszel a saját lányod szemében...

2021. aug. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
85%
Amit te csinálsz, az a nem normális... Persze tudjuk, te mint szülő, csak azért szexeltél, hogy gyereked legyen, se előtte se utána... Azt is bekötött szemmel 18 éves korod és házasság után.
2021. aug. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!