Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyen furcsa, hogy én...

Miért ilyen furcsa, hogy én utazok a "randira" és nem a srác?18l

Figyelt kérdés

Szóval nem igazi randiról van szó, csak anya meg van győződve róla, hogy a sráccal, akit egy egy hetes programon ismerkedtem meg a múlt héten, alakul köztünk valami. De egyébként nem, csak barátok vagyunk, meg amúgy is alig ismerjük egymást. Csak barátkozunk. Utólag kiderült, hogy amúgy egy suliba járunk, ő két évfolyammal lentebb(ja és kb 3 évvel fiatalabb, mint én). Emiatt van egy olyan város, amit mind a ketten ismerünk, ezért mindig ott találkozunk (eddig kettő volt az egyhetes program óta). És anyut ez zavarja, mert a srác ott lakik abban a városban, én meg egy órát utazok, és nem illendő szerinte, hogy csak a lány utazik a fiúhoz a randira, ő miért nem jön, vagy miért nem köztes helyen találkozunk.

Ennek egyébként az az oka, hogy ahol én lakók, ott nincs semmi, és a köztes településeken se, és szerintem sokkal egyszerűbb olyan városban talizni, amit mind a ketten ismerünk ráadásul. Meg igazából még nem vagyunk annyira jóba, hogy egymáshoz átmenjünk, szóval nyilvános helyen találkozunk mindig. Ha nagyon jó barátok lennénk, vagy ne adj isten egy pár (bár az utóbbira nem látok sok esélyt), akkor lenne értelme átmenni egymáshoz.

Viszont zavaró, hogy anya minden találkozó előtt úgy tesz, mintha nekem ilyen romantikus randim lenne a sráccal, ráadásul folyton szóvá teszi, hogy miért én megyek, miért nem a srác jön. Mintha nem értené, hogy csak barátok vagyunk, nem egy randiról van szó. Ráadásul a régebben megismert fiúbarátaimra is tesz ilyen megjegyzést, nem csak erre a srácra, még akkor is, ha mondjuk egy másik barátom is utazott a találkozóra, és nem az volt, hogy helybeli, én meg nem, de mindig én utazok...


De tényleg, miért olyan fura neki, ha én utazok a találkozóra? Miért nem érti, hogy nem randi?18l(ősszel leszek 19)


2021. aug. 4. 09:31
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
89%
Múlt héten egy hetes program, és azóta kétszer találkoztatok... magyarul eddig a héten minden nap mentél miatta.
2021. aug. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
85%
Anyádnak igaza van, ráadásul szerintem meg akarja nézni magának a srácot.
2021. aug. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
34%
Én se mennék. Legyen benned tartás! Ilyan mintha te mennél udvarolni
2021. aug. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
74%

Ha mindig te mész az tényleg gáz. Ha a pasit érdekled és tisztel eleve el sem várja,hogy csak te utazz.

Ha nálad nincs programlehetőség,találkozzatok egy mindkettőtöknek elérhető helyen pl félúton,de mind a ketten tegyetek a találkozóért.

2021. aug. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:

Találkoztunk ma meg hétfőn, úgy hogy hétfőn más elintéznivalóm is volt ott. :D

De milyen tartásról beszélünk? Barátok vagyunk csak. :D A lány barátokhoz is elutazok, ha úgy egyszerűbb.

Meg az van, hogy ha pont az a város van félúton a másik fiúbarátomnal, mind a ketten utazunk, ugyanannyit (bár inkább én kevesebbet, abban az esetben), akkor is izél anyu, hogy de miért nem csak a srác jön. :D

2021. aug. 4. 10:12
 6/49 anonim ***** válasza:
63%
áruld már el, mit akarsz egy 15 évestől?
2021. aug. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy félúton sincs program lehetőség, szóval valami tök más irányba kéne elmenni, ami nekem több átszállás is lenne, meg talán neki is... Meg nem igazán van olyan város az ő lakhelyén kívül, amit mind a ketten annyira ismerünk, hogy, ne legyen fura kb egy hét ismeretség után a másikra hagyatkozva odamenni.
2021. aug. 4. 10:14
 8/49 anonim ***** válasza:
64%
Igaza van anyádnak.
2021. aug. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
95%

Hasonló helyzetben voltam anno én is, teljesen megértelek. Ha ennek az elvárásnak engedtem volna, akkor vagy nincs randizás vagy átjön (amit az elején én se akartam, nem ezzel kezdeném) vagy sétálunk a falu szélén a búzamező mentén a tűző napon :D

Nyilván bementem én is inkább a városba.

2021. aug. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
75%

Hasonló "semmilyen" településen nőttem fel, a csajok ahogy tudtak menekültek onnan (persze sokaknak elegendő programot nyújt a településen fellelhető 14 kocsma...) szóval szerintem ez egyáltalán nem gáz.

Hagyjuk ezt a marhaságot hogy a srácnak kell utazni a csajhoz, ott találkozzatok ahol nem unjátok halálra magatokat.

Még azt is megértem hogy nem akarod hogy anyád "lecsekkolja" a srácot.


De azt tényleg el kell magyarázni hogy miről szól egy fiú-lány barátság tizenéves korban???

Nem akarsz semmit a sráctól de azért kedveled meg találkozol vele hetente többször...

Ok :D

2021. aug. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!