Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyen furcsa, hogy én...

Miért ilyen furcsa, hogy én utazok a "randira" és nem a srác?18l

Figyelt kérdés

Szóval nem igazi randiról van szó, csak anya meg van győződve róla, hogy a sráccal, akit egy egy hetes programon ismerkedtem meg a múlt héten, alakul köztünk valami. De egyébként nem, csak barátok vagyunk, meg amúgy is alig ismerjük egymást. Csak barátkozunk. Utólag kiderült, hogy amúgy egy suliba járunk, ő két évfolyammal lentebb(ja és kb 3 évvel fiatalabb, mint én). Emiatt van egy olyan város, amit mind a ketten ismerünk, ezért mindig ott találkozunk (eddig kettő volt az egyhetes program óta). És anyut ez zavarja, mert a srác ott lakik abban a városban, én meg egy órát utazok, és nem illendő szerinte, hogy csak a lány utazik a fiúhoz a randira, ő miért nem jön, vagy miért nem köztes helyen találkozunk.

Ennek egyébként az az oka, hogy ahol én lakók, ott nincs semmi, és a köztes településeken se, és szerintem sokkal egyszerűbb olyan városban talizni, amit mind a ketten ismerünk ráadásul. Meg igazából még nem vagyunk annyira jóba, hogy egymáshoz átmenjünk, szóval nyilvános helyen találkozunk mindig. Ha nagyon jó barátok lennénk, vagy ne adj isten egy pár (bár az utóbbira nem látok sok esélyt), akkor lenne értelme átmenni egymáshoz.

Viszont zavaró, hogy anya minden találkozó előtt úgy tesz, mintha nekem ilyen romantikus randim lenne a sráccal, ráadásul folyton szóvá teszi, hogy miért én megyek, miért nem a srác jön. Mintha nem értené, hogy csak barátok vagyunk, nem egy randiról van szó. Ráadásul a régebben megismert fiúbarátaimra is tesz ilyen megjegyzést, nem csak erre a srácra, még akkor is, ha mondjuk egy másik barátom is utazott a találkozóra, és nem az volt, hogy helybeli, én meg nem, de mindig én utazok...


De tényleg, miért olyan fura neki, ha én utazok a találkozóra? Miért nem érti, hogy nem randi?18l(ősszel leszek 19)


2021. aug. 4. 09:31
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
0%
Hát, akkor ugy néz ki nagyot változott a világ, legalábbis mi még képesek voltunk egy padon órákig üldögelni pl, nem az volt a lényeg, hogy hol vagyunk... De az meg akkor is pofátlanság, hogy mindig a csaj utazik, legalábbis nekem nem lett volna hozzá képem, hogy ezt elvárjam tőle.
2021. aug. 5. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
73%

29-es

Anyám lvl 2... :D

Nektek a sétálás a mániátok? Egy lepukkant faluban mit lehet annyit sétálni? A sétáláson kívül mit lehet csinálni? Mi van abban az esetben, ha a srác lemegy a kis faluba, utazik órákat és addigra leszakad az ég? Így járt, curikk vissza, lement potyára? (mivel a kérdező még nem akarja hazavinni) Vagy a falusi csajszi viszi neki a gumicsizmát meg az ernyőt és ketten tapicskolnak, akarom mondani, sétálnak a szakadó esőben? De jó ötlet, istenem... :D Nem könnyebb beülni ilyenkor egy kávézóba, (kulturált) romkocsmába, moziba, esetleg fedett programokra menni? Dehogynem, de (szerintetek) milyen már hogy a lány utazik? 😱 Úristen, tragédia!


"lehet sétálni miegymás" Mit lehet még csinálni? Mesélj kérlek! Mi az a "miegymás"? 🤔

2021. aug. 5. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
0%
32: 31 is én voltam remélem azzal sikerült választ adnom a kérdésedre, de anno nálunk annyi volt a lényeg, hogy együtt lehessünk, mindegy, hogy épp egy padon üldögéltünk, vagy épp egy parkban sétafikáltunk.
2021. aug. 5. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
0%
A "miegymás" az Sex.
2021. aug. 5. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
68%

De arra még mindig nem válaszoltál, hogy mit lehet csinálni, mi is az a "miegymás"? 🤔 A "miegymás" abban kimerült, hogy sétálás helyett a padon üljenek most?

A te korodban lehet ez volt, de a világ valóban nagyot változott, talán haladni kellene vele és nem folyton a múltban élni. Ez a legrosszabb magyar szokás amúgy... 😩😉

2021. aug. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván nem estünk egymásnak a bokorban, a miegymás alatt értelemszerűen max csók stb volt, a léyneg, hogy nem keleltt hozzá se kirakat, se pláza se semmi, hogy el tudjuk tölteni az időt.
2021. aug. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
100%

36 "nem kellett"

Nem volt.

Másrészt nem is akar e kérdező leány csókolózni.

Teccem érteni?

Beszélgetni, 1 kávét meginni vagy hasonló.

És ezt nem a sánta, büdös, félszemű, be rúgott jóskabá' mellett a presszóban.

1 faluban nincs semmi.

A szerelmével mind1 hol van az ember.

Az más téma.

2021. aug. 5. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
87%

De az emberek, a világ, az igények bizony megváltoztak.

Nekem anno volt egy kapcsolatom egy falumbeli sráccal. Másból sem állt az életünk 1 évig, csak séta, padon ülés, séta, padon ülés. Ha meguntuk az egyik helyet, akkor kerestünk másikat. Ennyi volt a nagy izgalom az életünkben és a kapcsolatunkban. Se kocsink, se jogsink, de még buszjegyet sem tudtunk kb venni. Mint fentebb is írtam, ez 1 évig ment, utána szakítottunk, mert kb egymásra untunk. Utána felkerültem Pestre és rajöttem, hogy lehet másképp is értelmezni a dolgokat, egy randevút. Nem kell szétunni az agyunkat egy rozoga öreg padon, nem kell huszadjára is ugyanazon az útvonalon menni egy nap. Egy randevú lehet izgalmas, szórakoztató és tartalmas, akár kevés pénzből is. Igaz, mára már visszajöttem a szülőfalumba, de csak lakni. Jogsim és saját autóm van és azóta is Pesten dolgozom. A mai napig kiröhögöm magam akárhányszor meglátom a rozoga, öreg padot a játszótéren, ahol annyit dekkoltam, szarrá áztam és azon agyaltam, mikor szabadulok már ki ebből a faluból. Persze, ebben is változott a gondolkodásom. Amióta kocsim van és bármikor gondolok egyet és oda megyek ahova csak szeretnék, azóta szeretem a vidéki életet. Ameddig ez a lehetőség nem volt meg, addig csak menekültem.

2021. aug. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz, ha csak az egyik fél utazik, amennyiben:

- van rá tényleges normális, elfogadható ok (nekem spec. az lenne, hogy a másik városban több a szórakozási lehetőség... de pl. én is kb. 85%-ban utaztam az exemhez nő "létemre", mert ugyan mindketten szülőkkel éltünk, de ő külön lakrészben, és sokkal kényelmesebb volt)

- ha pénzbe kerül az utazás, akkor nem az utazó fél állja az egészet

2021. aug. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
40%
Az utiköltséget anyád fizeti, ezért problémázik.
2021. aug. 6. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!