Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnék hogy ne legyen...

Mit tehetnék hogy ne legyen rosszabb a helyzet anyuval?

Figyelt kérdés

Édesanyámmal nagyon közel álltunk egymáshoz, de hajlamos volt felhasználni ellenem azt, amit elmondtam neki. Így szépen lassan, már kerülöm. Sokszor mondott nekem bántó dolgokat, próbáltam vele megbeszélni, de nem jutottunk sokra vele . Jelenleg ott tartunk, hogy már elmondom a magamét, ami már nem tetszik neki és szóvá is tette, hogy miért nem vagyok olyan, mint régen. "Sokkal kedvesebb voltál" Elvesztettem azt, hogy érdekeljen, ha megbántom. Nem akarom bántani, de nem is akarom magamat tönkre tenni a viselkedésével.

Volt mikor átjött a barátnőm és előtte tette a szépet de egyszerre szidott is, mikor ketten vagyunk nagyon keserű dolgokra képes. Sajnos a költözés még nem megvalósítható. Mit tehetnék hogy ne legyen ennél rosszabb?



2021. aug. 4. 19:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
El kell költözni, amint lehet. Minél ritkábban látod, annál jobb lesz.
2021. aug. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
#10. Veled totálisan egyetértek. Minden szavaddal.
2021. aug. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!