Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Irritáló a nevelőapám gátlásta...

Irritáló a nevelőapám gátlástalansága! Mit tegyek, ha én ezt már nem bírom?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt amikor a szüleim elváltak, anyával maradtam, és lett neki egy férje, aki már az első perctől kezdve szépen mondva nem szimpatikus. Teszi magát mindenkinek, és azt hiszi azért mert pénze van, bármit megtehet! Mindig azt kell tennem nekem is, anyának is, meg a bátyámnak is, amit ő mond. Ha nem az van amit ő akar, akkor botrány lesz. Múltkor anya meg szerette volna lepni őt, ezért ebédet főzött, órákig dolgozott vele, erre meg ez a paraszt bunkó képes volt pizzát rendelni. Senki nem érti, aki kívül álló, hogy miért utálom ezt az embert, mert mások előtt eljátsza hogy milyen jófej, de amúgy egy barom. Nekem is megszabja, (vagyis csak próbálja) hogy kivel, mikor, és hova mehetek el. Mi jogon mondja meg nekem ő hogy mit csináljak? Nem az apám! Rosszul vagyok már, anya meg nem foglalkozik vele. Nincs hova mennem, nagyszüleim is messze élnek. Mit kéne tennem? Max. Apámhoz mehetnék, de vele se túl jó a kapcsolatom és abból is vita lenne, tuti kiakadnának anyáék..
2021. aug. 8. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Hát a magyar férfiak zöme ilyen, szokj hozzá.
2021. aug. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13%
Ez a szitu és konkrétan az ebéd fözös-pizzarendelős rész egy Családi titkok epizód sztori. Lebuktál.
2021. aug. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%

Es az ilyenekbol lesznek az apa komplexusos 20 eves lanyok, akik 180 fokban szetnyitjak a labukat allva a 40 - 50 es pasik elott.


Ugy erzem nagyon jo idos korom lesz. Nagyon jok a kilatasaim majd 10 - 20 ev mulva!


Csak legyen minel tobb!

2021. aug. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Monika show?
2021. aug. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Nekem is volt egy ilyen fajta mostohaapám:), hálistennek csak volt!

Anyát is ütötte, engem is s a kishúgomat is.

Nagyon sajnállak, hogy ebbe a szituációban vagy, de sajnos nem tudsz ellene semmit, max ne hagyd magad neki, mert annál rosszabb..😕

Remélem minél hamarabb meg fog oldódni a helyzeted, mert nagyon szar ez a szitu, tudom, ismerem.😕

2021. szept. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!