Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szánalmas és gusztustalan...

Szánalmas és gusztustalan lennék ha nem jelezném, hogy karanténban vagyok?

Figyelt kérdés

Karanténban vagyunk és kéne rendelni a tescotól, (mivel itt csak az van aki kiszállít ) nem tudok online fizetni mert nincs netes banki szolgáltatásom csak bankkártyám, féltem a netes dologtól mert tanáromtól úgy vittek el 5 millió forintot, hogy vírus ment a gépére és lenullázták a számláját. Gondoltam mivel én nem értek nagyon a gépekhez , gyk,facebook, youtube amit használok így ha vírusos lenne a gépem a tanultak alapján újratelepítem a operációs rendszert, jó ez csak a kifogás a kérdés.


Tehát most nem lesz piros cetli a ajtón, nem jön rendőr mert okostelefonon valami alkalmazásba kell csak magunkat lefotózni így külvilág mit sem tud erről. Arra gondoltam, hogy megelőzve az kannibalizmust mert senki nem vásárol be nekünk ( utolsó rokonunk 1 éve meghalt ) így nem jelezném a tesco felé, hogy karanténban vagyunk mert akkor tudok bankkártyával fizetni.


Mennyire gátlástalan és undorító ez szerintetek? Persze maszkban,kesztyűben húznám le a kártyát..



2021. márc. 20. 19:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Önkormányzatot fel lehet hívni, segítenek.
2021. márc. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Használd a kártyád, ahogy sok más ember is megteszi. Ên is neten szoktam vásárolni, mégse törték még fel a kártyámat soha. Amit te csinálsz az felesleges macera.
2021. márc. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

És ha esetleg előre utalod nekik a pénzt és ő lerakja az ajtóban?

Én a futár helyében nem kötözködnék, de sajnos nem ők írjak a szabályokat

2021. márc. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A Tesco házhozszállításnál nem tud előre utalni, valóban csak az online fizetést vagy a bankkártyás fizetést választhatja.

Egyébként kérdező, szerintem igen, elég rossz üzenete lenne annak, hogy tudod: fertőzött vagy, de nem szólsz róla. Talán tényleg jobb lenne megkérni egy ismerőst vagy valakit, hogy vásároljon be nektek, tegye le az ajtótok elé, te meg bankszámlára utalod neki a pénzt. Ez nem működhet?

2021. márc. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
11%
Tedd ki a postaládáb a kártyát h húzza le
2021. márc. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
Beteg is vagy? Ha nem, én nem stresszelnék ezen, nyilván amit lehet meg kell tenni (maszk, kesztyű, kártyát fertőtlenítsd le használat előtt ha van mivel).
2021. márc. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
21%
Én egy csomószor úgy fizettem a pizzát amikor karanténban voltam... Egészen mostanáig eszembe se jutott, hogy ez valakit zavarhat...
2021. márc. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%
Paranoid skizofrénia, de úgy tűnik nem betegség:) Kicsit több bizalom kellene az életedbe.
2021. márc. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem vagyok skizó, voltam pszichiátriai vizsgálaton mert érdekelt mint az is ,hogy pszichopata vagyok e, egyik sem csak kisebbségi komplexusom van és enyhe szorongásom.

Igen, beteg vagyok, nagyjából minden tünet megvan. Hogyan van ez a fizetés neten, valaki leírná?

2021. márc. 20. 21:43
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Menjél fel a bankod weboldalara Istenem. Nem kell techgurunak lenni az online bankhoz, anyukám is tudja használni pedig szegényem ő se a számítógépek nagy mestere. Masnem felhivod a bankodat és biztos vagyok benne örömmel segítenek neked.


Amúgy ha valaki felhekkeli a számlaszamodat természetesen állja a bankod és visszafizetik amit leloptak róla. Amúgy egyszer nekem pontosan, hogy bankautomata használat után tűnt el róla pénz valahogy megtudták az adatokat róla.

2021. márc. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!