Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya azt mondja hogy úgy...

Anya azt mondja hogy úgy öltözködök mint egy bohóc. Ez nektek is rosszul esne?

Figyelt kérdés
Tény, hogy nem mindennapi a stílusom, de én így érzem magam jól. Általában csak platformos cipőkbe járok, színes farmerekbe, van mintás farmerem is, meg legtöbbször crop top van rajtam. Imádok színesen öltözködni, és ez anyának nem tetszik. Persze van egy-két ruhám amire azt mondja hogy szép, de az ilyen színes mintás farmerjeimre meg a nagy talpú cipőimre azt mondja hogy ronda és hogy ilyeneket bohócok vesznek fel. Nem baj ha neki nem tetszik valami, de miért kell ilyen stílusban a tudtomra adnia?

2021. aug. 13. 18:55
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
26%
6os vagyok, köszönöm a lepontozást :)))
2021. aug. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
90%

Azt gondolom, hogy valószínűleg korábban próbálta a tudtodra adni, hogy nem tetszik neki, csak nem érdekelt, ezért most megpróbálkozott erősebb módszerrel is.


Igaziból azt kell kérdezni ilyenkor, hogy miért zavarja, ha úgy öltözöl, mint egy bohóc? Nekem pl. anyum mindig aggódik, hogy nem öltözöm elég elegánsan, de ez a saját frusztrációja volt. Ilyenkor egy dolgot tehetsz, megvizsgálod, hogy van-e igazság abban amit mond (pl. nehezebben fogsz tudni barátkozni/állást találni ilyen ruhában), és ha van, akkor megfogadod a tanácsát, ha nincs, akkor meg nem foglalkozol vele.

2021. aug. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
72%
Úgy öltözöl, ahogy jólesik. Ne engedd magad befolyásolni. Amíg nem vagy koszos, minden oké.
2021. aug. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
78%
1, tehát az a szülő, aki nem hazudja a gyereknek, hogy csinos, hanem megmondja az őszinte véleményét, az toxikus.
2021. aug. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
63%

Aha.. Szóval ha a szülő nem csomagolja kacifántos borítékba a véleményét hanem őszinte! akkor már toxikus..

Értem..

Milyen jó, hogy manapság mindenki toxikus..senki ne mondja meg a véleményét, mert hát az juj. Nem támogató, micsoda gaz szülő az ilyen.. Nárcisztikus és egyéb zavarban szenved. Mindezt nem is egy képzett szakember véleménye,hanem csak egy laikusnak, aki 1x olvasott valami cikket..


Muci ha úgy öltözködsz mint egy színes papagáj, szíved joga, csak

tudd a kritikát is fogadni és építkezni belőle..

2021. aug. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Nem vagyok színes papagáj drága utolsó. Illetve a kritikát elfogadom, ha az NORMÁLISAN van megfogalmazva :)))
2021. aug. 13. 21:07
 17/27 anonim ***** válasza:
90%
Mekkora lenne, ha odaírnád, hogy egyébként 46F vagy xD
2021. aug. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
98%

Ahogy leírtad, lehet igaza van.

De ha így érzed jól magad akkor ne foglalkozz vele. Én folyton feketében vagy egyéb full sötét cuccokban járok. Nekem ez tetszik, ebben érzem jól magam. Mások ebbe kötnek bele. De én meg ezzel nem foglalkozok.

Te érezd jól magad a bőrödben és kész.

(Fiú vagyok, nem kérek privátokat)

2021. aug. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
95%
anyád jó nagy tapló, már ne haragudj. nem kell hogy tetsszen neki a stílusod, nem ő hordja hanem te. tehát sok köze nincs hozzá
2021. aug. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
32%
Ebben az esetben nem zavarna, hogy azt mondja, úgy öltözöm, mint egy bohóc. A leírás alapján tényleg úgy öltözöl, de ez egyáltalán nem baj, te így érzed magad jól. Szerintem vállald be a bohóc jelzőt, nincs azzal baj.
2021. aug. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!