Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya azt mondja hogy úgy...

Anya azt mondja hogy úgy öltözködök mint egy bohóc. Ez nektek is rosszul esne?

Figyelt kérdés
Tény, hogy nem mindennapi a stílusom, de én így érzem magam jól. Általában csak platformos cipőkbe járok, színes farmerekbe, van mintás farmerem is, meg legtöbbször crop top van rajtam. Imádok színesen öltözködni, és ez anyának nem tetszik. Persze van egy-két ruhám amire azt mondja hogy szép, de az ilyen színes mintás farmerjeimre meg a nagy talpú cipőimre azt mondja hogy ronda és hogy ilyeneket bohócok vesznek fel. Nem baj ha neki nem tetszik valami, de miért kell ilyen stílusban a tudtomra adnia?

2021. aug. 13. 18:55
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem elég kiforrott a stílusod még.

Vannak emberek,akik a furcsaságaik ellenére egyéniségek,de nagyon gyakran látok olyat is,aki nevetségessé teszi magát,mert valahogy nem érez rá erre.

Rajta kívül más nem kritizál?

2021. aug. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Nem. Másoktól nem hallom, nem mellesleg sok tini jár ilyen ruhákba mint én.
2021. aug. 13. 22:38
 23/27 anonim ***** válasza:
29%
Elöször vásott, kopott cuccok, most meg ez?:D
2021. aug. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is mondott ilyeneket anyukám az öltözködésemre,már férjezett,gyerekes anyának ,egyszer meguntam és közöltem vele hogy ez az én stílusom nekem ez tetszik .

Imádom mintás vidám,ruhákat vagy volt mesefigurás pólóm is .

2021. aug. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul esne. De hidd el, ritkán tetszik mindenkinek, ahogy öltözünk. Én pl. szeretem a rózsaszínt, végre divat. Nem érdekel, hogy másnak nem tetszik. Sem a sötét körömlakk. Vagy hogy nyáron csak szoknyát hordok. Nem is értem, hogy másnak miért van az az érzése, hogy véleményt kell mondania? Amivel megbánt? Bunkó dolog. Akkor inkább ne mondjon semmit. Én szeretem, ha valaki ízlésesen fel van öltözve bármilyen stílusban, vagy szokatlan kissé.
2021. aug. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ez bók. A bohócok művészek, megválogatják a ruháokat, és nagyon jól öltözködnek.
2021. aug. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Igen
2021. aug. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!