Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Török származású párommal a...

Török származású párommal a kapcsolatomat a teljes család totálisan ellenzi- eddig. Csak üvöltés szintjen most már tettlegességre akarjak vinni a dolgot-mi a jó megoldás?

Figyelt kérdés

Kulonosen a batyam rettenetesen agressziv!!!!

Kijelentette hogy mar felberelt 2 embert hogy megverik a sracot ha en nem szakitok vele, mert szerinte nem élhetel vele szabad emberkent, o majd mgtanitja neki h huzzon el a framcba. Mert hogy ez a csaladunknak szegyen. Barki megkerdezi mit csinalok azt kellene mondania h egy torokkel hempergek, mekkora szegyent hozok en rajuk. Koltozzek haza, nem valo nekem a fovaros.


Folyt kov!


Tavoltartadi vegzest akarok kerni a testveremre.



#Kulfoldi pasi #Kulfoldi partner
2021. aug. 14. 01:50
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
41%

Hol ismerkedtél meg a török fickóval? Mennyi ideje vagytok együtt? Mennyire muszlim, mennyire követi a vallást? Mennyire akar befolyásolni bármilyen értelemben-ami egyébként magyar pasasban is vészvillogó a javából, csak úgy mondom-?

Falusi mentalitás már csak ilyen, inkább a falusiak gazolnak azon, hogy "Úristen, miccónak a falubeliek?????", és minél kisebb település, annál relevánsabb, meg minél idősebb korosztályról van szó.

2021. aug. 14. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
87%

Romák vagytok?

Felnőtt nagykorú ember azt csinál, amit akar. Ha boldog, akkor pedig a családja is örül ennek. Nálatok ez nem így van, akkor döntsd el, hogy mi tenne boldoggá, az ellenzőket meg iktasd ki az életedből.

2021. aug. 14. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
91%
Simán ignoráld ha felnőtt vagy
2021. aug. 14. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
76%
Cigányok vagytok?
2021. aug. 14. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Miert gondoljatok hogy ciganyok lennenk…
2021. aug. 14. 04:48
 6/43 anonim ***** válasza:
97%

mondjuk azert, mert a batyad meg akarja veretni..de akkor ezek szerint csak suttyo


semmi kozuk a kapcsolatodhoz, szakitsd meg veluk a kapcsolatot. en nem torelarom az ilyet.

2021. aug. 14. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
79%

Fenn áll a veszélye, hogy két szék közé esel. A családod elfordul tőled, a pasiddal meg nem 100%, hogy élteted végéig együtt maradsz. Ha meg szakítás lesz a vége, ott leszel tök egyedül, senkire sem számíthatsz.

Ismerem a török férfiakat (évekig dolgoztam Töröko.-ban), még a magyar pasiktól is szédelgőbbek.

2021. aug. 14. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
62%

Hány ilyet láttam már.

A család nem fogadja el a párod. Kígyót-békát kiabáltok egymásra.

Aztán a nagy lángoló szerelemnek szakítás a vége (a mai világban erre különösen nagy esély van), majd jön az amúgy "szeretlek apa, anya" behúzott farokkal történő visszahízelgés.

2021. aug. 14. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

En tudom hogy ez a kapcsolat nem fog hazasaggal vegzodni…..


Ennek ellenere en jol megvagyok vele, bekere es biztonsagra leltem mellette, amit a batyam nem hajlado beismerni maganak!!!!

Tole felek rettenetesen!!!


Es a szuleimmel semmi gond!!!!!

Ezen a nyaron nem tudok videkre hazajarkalni, sok a tennivalom, de attol en meg ugyanugy szeretem oket!!!!!

Nincs ilyenrol szo hogy visszasomfordaljak?!?!?! Hat el se kellett mennem sehonnan mi ez a szoveg?

2021. aug. 14. 05:54
 10/43 A kérdező kommentje:

Tehat akkor ellenkezo nemuvel csak ugy erdemes szoba allni ha hazassag gyerekek lesz a vege. Jol ertem utolso?!?!

Tehat az embernek baratok, ismerosok, nem szuksegesek…?!?!

2021. aug. 14. 05:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!