Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy megvehessek valamit?

Figyelt kérdés
Megszeretnék rendelni egy ruhát sheinről, de a szüleim nem engedik(nem azért, mert bajuk lenne maga a ruha kinézetével, egyszerűen csak nem engedik).Pedig az én pénzemből fizetném ki. Hogyan vegyem rá őket arra, hogy megrendelhessem?

2021. aug. 16. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Akkor mi az indok? Nem biznak az ilyen webshopokban? Elore kell utalni a penzt?
2021. aug. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem lehet, hogy szimplán olyan percben találtad be őket, hogy egyáltalán nem volt kedvük ezzel foglalkozni?
2021. aug. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Hát nézd, az én lányomat sem lehetett elbeszélni róla. Rendelt jó sok pénzért ruhakat, amik xar minoseguek voltak, vissza cserélni nem lehetett őket,mert több lett volna a postaköltség plusz még vámot is fizetett rá. Na, azóta megerti, hogy ismert, hazai weboldalrol vásárolunk.
2021. aug. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Valszeg nem bíznak az internetes vásárlásokban,hogy átverés,csalás stb.

Vagy ha van utánvét,győzd meg őket azzal,hogy nem húzzák le a pénzedet.

2021. aug. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem értem, hogy mi a problémájuk, viszont a #3-asnak igaza van. Lehet, hogy most úgy tűnik, hogy megéri rendelni a shein-ről, mert olcsó, de amúgy egy nagy kalap sz@r, mert a minősége 0.

De ettől függetlenül nem értem, hogy a szüleid miért nem engedik. Majd tanulsz a saját tapasztalataidból.

2021. aug. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Ez kb egy wish-el egyenlő oldal.Keress rá,hogy patpat.com

Az a gyerek változat.Anyag,minőség silány,kinézet megközelítőleg hasonló a megrendelt ruhához.Ezek kínai vacakok azért ilyen olcsóak.

Plusz hiába a ruha 20 euró rátesz neked 30 euró költséget arra,hogy behozza.Tele vagy gondolom már most 50%-os kuponokkal is pedig épp,hogy beregisztráltál.Ha felhasználod a kupont sose jössz ki annyira amennyire ki kellene.


Ilyen helyről én sem engedném rendelni a gyerekem,ezt nagyon megbánnád.A méretezés sem európai,és nem tudsz méretet cserélni,mert kb 6000ft csak a csomagot vissza küldeni.Majd újra ki kell fizetned azt is,hogy újat küldenek,reménykedhetsz benne,hogy az már jó.

2021. aug. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

Hát,külföldi oldalról tényleg ne rendelj,ennek több hátrányai is van,szóval nem éri meg egy picit sem!


Biztos,hogy van az a ruha egy másik,itthoni webáruházban is,szóval inkább egy ilyenből rendeljél.

2021. aug. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Vannak jó,és megbízható külföldi oldalak is,de nem ezek. :D
2021. aug. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Megrendeled aztán kész, igazából ennyi, nem értem minek előre bejelenteni ha a sajat pénzedböl lenne.
2021. aug. 17. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
15%

Nem kell az neked. Jobb az, ha nem rendeled meg.

Mondom ezt két, igen érdekesre sikerült ilyen jellegű vásárlás után, ahol nem azt kaptam (nem olyan méretet, minőséget, színt) a pénzemért, amit megrendeltem, és a cég semmiképp nem óhajtott kompenzálni.

Na, azóta az ilyen oldalak nálam bannolva vannak, és elmegyek inkább az üzletbe, ott kézbe tudom fogni, érinteni, felpróbálni, válogatni.

Nincs is probléma.

2021. aug. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!