Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S Hogyan beszéljem rá...

S. O. S Hogyan beszéljem rá szüleimet, hogy megvehessem minden álom legnagyobbikát, életem csivaváját? (Tudom hogy kell tartani, mivel van egy komondorom is, és igen van rá pénzem, csak a rábeszéléssel van gond = (

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 23:08
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
41%

Ha van rá pénzed hát vedd meg, majd megbékélnek a gondolattal.


Gondolom van saját szobád, ha mindíg bent tartod nem fogja őket zavarni kezdetben


Utánna meg úgyis megszeretik.



◄ ☼ ►

2010. febr. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
34%
Majd ha lesz saját lakásod, munkád, jövedelmed...
2010. febr. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim válasza:
14%
Bunkó begyepesedett!Lakás, jövedelem?Ameddig fiatal a gyerek, addig nincs joga semmihez?!Am vedd meg, mutasd meg nekik, megszeretik.....tutira, hameg nem, csinálj úgy, mintha vissza vinnéd, de dugd el a szobádban, 2-3 nap alatt észreveszik, akk meglátják, h mennyire szereted és 2-3 nap alatt sem volt gond vele és megengedik :) Sok sikert!
2010. febr. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
84%

Hány éves vagy? Mennyi bevételed van havonta (mennyi pénzt tudsz rászánni az ellátására)?

Mi a szüleid indoka, kifogása az új kutya ellen?


És egy egyszerű, szimpla kérdés: a komondorral mennyit foglalkozol egy nap?

2010. febr. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

Amúgy nem rég vettem egy yorkit(felnőttként), de ez egy ideg beteg kutya volt,mert egyfolytában remegett és félt szinte mindenkitől,meg ha próbáltam vele játszani pl.: :odadobtam neki egy labdát, akkor elment a helyére.Szóval ez nem is volt igazán kutya,így hát mivel igen rövid ideig volt nálam,ezért nagyon nem is nőtt a szívemhez. :(


Azonban mint mindig mostanában is nézegettem a különböző fajtájú kutyás honlapokat és akkor rábukkantam,

milyen csodálatos fajta is ez a kutya és amit eddig utána érdeklődtem/olvastam,azt hiszem ezt a kutyát pont nekem találták ki. =)

Persze az esetleges problémákkal is tisztában vagyok

(pl. betegség stb. ...).


Amúgy ez a kutya nem túlzottan volt szoba tiszta,

és anya azt mondja olyan felszabadult érzés,hogy mikor felkel,nem kell kutya pisibe lépnie és

a szekrényében sem a kis szőrgombócot kell találnia.


Így azt mondja,hogy szó sem lehet még egy kis vakarcsról.

csak hogy én arra számítottam ,hogy amint eladom a yorkit(mostanában kelt el), akkor vehetek egy másikat ami még is csak kutyább mint ez volt.

De sajnos nem így történt. Ezzel az a baj ,hogy a szüleim nehezen értik meg hogy nekem tényleg ők az életem, az állatok(ezt a vonást a nagyapámtól örököltem :D)

I Love Animal



Tehát állatoknál ezen belül a kutyák terén is nem kis tapasztalatom van és pénzem is van rá bőven, evvel nincs gond,már csak azt kéne megtudni hogy:



Hogyan beszéljem rá szüleimet,hogy vehessek egy CSIVATÁT?



Válaszaitokat előre is nagyon köszönöm!

2010. febr. 20. 23:44
 6/41 A kérdező kommentje:

15 éves vagyok,szinte minden nap foglalkozom egy kicsit a Tündivel a komondorrommal bár a hátsó szomszédban van 2 pasija is(ott is családtagként kezelik,hát nem csoda ,hiszen imádni való! =)) úgy hogy ott is gyakran van, persze azok is átjönnek mihozzánk. =)


am volt amikor reggelenként elkísért mindig majdnem a megállóig,nagyon szerettem ezt,de környékbeliekkre veszéllyel volt, így ezt a módszert sajna be kellet szüntetni. =(



Most éppen 95.000ft-om van,de a nagyszülőktől mindig kapok pénzt.



Köszönöm és várom még további válaszaitokat is!

2010. febr. 20. 23:59
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
ez most valami vicc? nyugtasson meg valaki hogy ez kamu...
2010. febr. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Amúgy sajna ez a: Hopp,hoztam egy csivavát sajna nem jön be a szüleimnél,simán kirakják. =(
2010. febr. 21. 00:02
 9/41 anonim válasza:
100%
.....talán 1 egész kutyafarmiod van és már többre nincs szükség....nézd meg a Bethoven-nek azt a részét, amikor kiskutyák születnek!
2010. febr. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
93%
Értem.És mi van, ha a csivava sem lesz olyan, mint amilyennek szeretnéd pl: agresszív kis idegzsába lesz, tele dominanciával, aki mindenhova odajelöl?? Szerencsétlen Yorki :(( Belegondoltál, hogy mennyi mindnen mehetett keresztül, míg hozzád került? Remélem olyan gazdit talált, aki igazán megbecsüli. Nekem mentett kutyusom van, s igen, rengeteg türelem,szeretet kellett hozzá, hogy ismét boldog kutya legyen. Első körben az orvos ideggyengének titulálta, mindentől félt, mindenhová odapisilt. De eltelt másfél év, s rengeteget fejlődött, már csak ritkán reszket,legtöbbször alvás közben. Ki tudja milyen szörnyűségről álmodhat? A kutya társ, nem mobilteló, hogy bármikor lecserélhetem újra, mert van zsém rá!!!! Ők is éreznek, ezt ne felejtsd el!
2010. febr. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!