Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen indokkal tudnám elérni?

Milyen indokkal tudnám elérni?

Figyelt kérdés

Volt egy 1 évig tartó kapcsolatom, első barátom volt szüleimnek is bemutattam 3 hónap után nagyon megkedvelték egymást. Anyukám elég fotó mániás, bárhova megyünk rengeteget csinál de már hozzá szoktam. Sok képet rakott fel fb-re amiken az exem is rajta van

2 hónapja szakitottunk közös képeket mindenhonnan leszedtük de anyukám egyszerűen nem hajlandó letörölni.

Normális okot nem tud mondani térden állva könyörögtem neki hogy szedje le de azt mondta nem.

Nem azzal van a baj hogy ki van a képen egyszerűen úgy érzem ha majd új kapcsolatom lesz a barátomat zavarná hogy az exemmel van tele anyukám fb oldala.

Mivel tudnék érvelni hogy végre törölje ezeket a képeket mert engem is zavar


2021. aug. 22. 11:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Jelentsd a képeket sokszor és a leszedi
2021. aug. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Elsőnél a pont az anyádnak meg nincs joga másról képet kipakolni az adott illető tiltakozása ellenére.
2021. aug. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Vagy törd fel anyád facebookját. Vedd el titokban a telefonját és töröld le a képeket. Tudom, mocsok dolog, de amit anyád művel, az meg szívtelen.
2021. aug. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Jelentsd a fotókat facén.
2021. aug. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem teljesen érthető, hogy zavar téged. Elég furcsa, hogy nem hajlandó leszedni...Próbáld meg újra és újra megkérni, és magyarázd el neki, hogy miért szeretnéd, hogy leszedje.

Egyszer csak megunja és leszedi gondolom.

2021. aug. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
Én nem igazán értem a problémát. Ez a mindent eltörölni csak szenvedést fog okozni a további életedben. Nem tetszik, ne nézegesd. Szívesen.
2021. aug. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Jelented és elszedik.
2021. aug. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem ezzel nincs semmi probléma, az életed része volt, gondolom nem smacis képek vannak fent anyukádnak. Ha mindenhez így fogsz hozzáállni az életedben, akkor sokszor lesznek problémáid. Én is leszedtem mindent az exemmel, exemnek meg az anyukájának viszont még mindig fent van 1-2 kép. A nővérem és az anyukám facebookján is fent van egy pár kép.

Azért mert én most szakítottam az exemmel nem kérhetek mást arra, hogy az én személyes érzelmeim alapján most szedjen le mindent. Akkor amikor kitette nem zavart. Normális embert nem fog érdekelni, hogy mi van kitéve anyukádnak a Facebookon.


Kérd meg akkor anyukádat, hogy állítsa át a képek láthatóságát nyilvánosról arra, hogy csak az ismerősei lássák. Így te potenciális partner jelöltjeid nem fogják látni. Ennyi.

2021. aug. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2021. aug. 22. 12:56
 10/11 anonim ***** válasza:
93%
A nyolcas miért lett lepontozva?
2021. aug. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!