Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez normális vagy nem normalis ??

Ez normális vagy nem normalis ??

Figyelt kérdés
Egy apuka beszélgetett a 13 èves lányával hogy mar 7-ik be megy ilyesmi es mondta hogy ilyenkor szoktak szörösödni a lányok puncia..es igy a baratjonek mármint az apuka párjának.. hogy igaz ?! Ez miért kellet ? Talán célzott valamire ?
2021. aug. 24. 19:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%
nemtudom mit szívtál de aggggyááááááá
2021. aug. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
86%

A lényeg, hogy az apukának barátnője van. EZ NEM NORMÁLIS!

A többi csak figyelemelterelésnek van odaírva. 😊

2021. aug. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
12%
Ha jol ertem az apuka a szorosodesrol beszel a gyerekkel. Hat nem tartom tul normalisnak, ezzel az erovel mondhatott volna pl. Honaljat vagy barmely mas testreszt, miert kell p•ncizi? Ez az velemenyem…
2021. aug. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
13%
*ez az en velemenyem
2021. aug. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha az apuka a barátnőjétől kérdezte azt, hogy igaz-e, akkor mégis hogy az anyámba jön ide az, hogy bármire is célozni akart volna ezzel az apuka? Mint ha apuka barátnőjének feltétlenül tudnia kéne azt, hogy a 13 éves lányának szőrösödik-e már a puncija.... Szerintem inkább csak biztosra akart menni, hogy nem-e mondott hülyeséget. De remélem troll kérdés amúgy.
2021. aug. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én ebből azt bogoztam ki, hogy 3-an beszélgettek, apuka, az apuka 13 éves lánya, és az apa párja. Az apa mondta a lányának, hogy ilyenkor kezdenek szőrösödni a lányok ott lent, majd megkérdezte a barátnőjét, mintegy visszaigazolás képpen, hogy "igaz" ? Mondjuk nem értem, hogy eleve mi értelme egy ilyen beszélgetésnek.
2021. aug. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
apukad nevel teged, vagy anyukad nincs kepben? ez esetben apukad a testeddel, kamaszodassal jaro valtozasokrol akart beszelgetni veled, csak neha az apak "cikisen" ternek ra ezekre a dolgokra, legalabbis en 13 evesen nagyon zavarban voltam amikor ilyen temat hoztak fel a szulok
2021. aug. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!