Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha anyám nem...

Mit tegyek ha anyám nem tartja tiszteletben az intimszférám?

Figyelt kérdés

Folyton kérem,konkrétan könyörgöm neki,hogy kopogjon mielőtt bejön a szobámba,ennek ellenére csak úgy benyitogat. A telefonomba belenézeget,és azzal fenyegetőzik hogy az egyébként rohadtul saját pénzen vett telefonomat "elveszi" mint a dedósoknak...Mikor iskolában vagyok a szobámban "pakolás" címszón turkál a cuccaim közt. Mikor fürdök,vagy WC-n vagyok szabályszerint benyitogat,ha bármit mondani akar. Múltkor szintén benyit mikor éppen a nemes szervem borotváltam,és még ő volt felháborodva...


Ha szóvá merem tenni ezeket a válaszok a következőek:


-Amíg az én lakásomban laksz...

-Amíg az én Wifim használod...

-Amíg én tartalak el...

-Amíg nem vagy 18 éves...

-Amíg az én kenyerem eszed...

-Amíg én fizetem a rezsit...



2021. aug. 25. 22:19
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
93%
Az anyukád szerintem látogasson meg egy orvost.. bajok vannak
2021. aug. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
#1 Hasonlóan vélekedem (Mielőtt bárki megkövezne,nem a legjobb a kapcsolatom anyámmal nem emiatt,ez csak a hab a tortán)
2021. aug. 25. 22:24
 3/46 anonim ***** válasza:
93%
Ez durva
2021. aug. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
#3 Nekem mondod?🤣 Minden nap azon szorongok hogy meg-ne találja a borotvámat mert még azért is keresztbe lenyelne. Azthiszi kisgyerek vagyok,nem fogja fel hogy tulajdonképpen közelebb vagyok a 20-hoz mint a 10-hez...
2021. aug. 25. 22:31
 5/46 A kérdező kommentje:
még abból mekkora balhé volt mikor a tamponomat megtalálta...
2021. aug. 25. 22:32
 6/46 lali24 ***** válasza:
95%
a tamponnal mi volt a baja????
2021. aug. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 Thispain ***** válasza:
96%

Erre egy válasz javaslat:

Amíg a gyereked vagyok, ...

2021. aug. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
#6 "Ennyi idősen ilyen g3c1ket dugdosol fel magadnak???? Szégyen"
2021. aug. 25. 22:42
 9/46 anonim ***** válasza:
95%

Kitartás. Borotva, tampon és társai valami lezárható dobozba menjen, a doboz meg mondjuk az ágyneműtartóba. Csak azért, mert tudom, ha megtalálná egy ilyen szülő ezeket, képes lenne kidobni. Nekem is ilyen volt, millió titkom volt tiniként, persze egyik sem káros, csupán nem nézte jó szemmel, hogy nőiesednék.


Tenni nem sok mindent lehet, tanulj, hogy elmehess ösztöndíjas egyetemre, ahol ha kifogod a kollégiumot, el tudod tartani magad diákmunka mellett. Más kiút ebből nincs, legalábbis kétlem, hogy el sima beszélgetés megoldaná az anya fejében a gondokat.

2021. aug. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
#9 Nagyon köszönöm a tanácsaidat,igazából amit a szöveged második felében leírtál eddig is evidens volt a számomra,mivel alapból sem jó a kapcsolatom anyumékkal (összejött nagyon régen egy palival,aki folyton vert engem mikor kicsi voltam,sokszor az egész színpaletta a testemen volt,anyámnak soha eszébe nem jutott hogy ez ellen tegyen valamit, a pali velünk él a mai napig túl hosszú és unalmas,nem ragoznám tovább)
2021. aug. 25. 22:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!