Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a baja anyámnak mindennel?

Mi a baja anyámnak mindennel?

Figyelt kérdés

Állandóan de tényleg állandóan bánt. 21 éves vagyok, nem lakok már otthon. Eddig azzal szapult hogy más tizenévesek(!!) már pasiznak, külön élnek, gyerekük van, igazi asszonyok, közben kinéznek vagy 30 évesnek. Lehordott hogy én lassan 21 évesen már 30 leszek, lássam el magam, kit érdekel és hasonlók. Hát el is költöztem otthonról, mert már nem bírtam. Ha annyira azt akarta hogy önálló legyek, hàt mentem is. Azóta magamra mosok, takarítok stb.

Most ez lett a baja, hogy én mi az hogy "asszonykodok", mire fel, ne hogy már èn kimossam a ruháimat, semmit se tudok normálisan megcsinálni, amùgy is szerinte sz*r a mosópor, meg úgy minden ami ebben a háztartásban van. Konkrètan semmi sem jó. Ha hagytam hogy elásson mikor ott laktam az volt a baja, merthogy lassan 30 éves vagyok, ha önellátó vagyok akkor az a baja mert "mi a ge*cié asszonykodnál te". Önmagára egyébként borzasztó igénytelen, mikor átmegyek szüleimhez rendesen látom hogy áll a por a szekrényen, félévente 1x ha felmos, ruhái szanaszét, nem takarít, nem főz... De már semmi sem jó akàrmit csinálok. Sőt, mostmár az se tetszik neki hogy elköltöztem.



2021. aug. 26. 08:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
99%
Minek költöztél el, ha még mindig vele foglalkozol? Csinálj saját életet magadnak, ne anyádon függj már máshol lakva is.
2021. aug. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem foglalkozik itt vele senki! Mindenki életébe turkál, a testvérére is rá van függve, neki is megmondta már hogyan kéne "élnie..."
2021. aug. 26. 08:50
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Elégedetlen a saját életével, a házasságával és a feszültségét így vezeti le.
2021. aug. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%
Energiavámpír, több rokonom is ilyen volt, abból nyeri az életerőt, hogy mást gyötör, attól érzi magát erősnek.
2021. aug. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
98%
Ne foglalkozz vele amennyire csak tudsz.
2021. aug. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
98%
Minek jársz át hozzájuk, ha ennyire utálatosak? neked jó az?
2021. aug. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%
Helyedben a telefont sem venném fel tőle.
2021. aug. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%
Addig pattoghat csak, amíg te erre vevő vagy. Amíg foglalkozol vele, hogy jaj, anyám így, jaj, anyám úgy.
2021. aug. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
40%
Szólj apádnak, hogy ápolja le rendesen szexuálisan.
2021. aug. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
51%
tiltd le, ne hivd at, ne fogadd el a velemenyet, tedd helyre
2021. aug. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!