Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az normális, hogy anyukámmal...

Az normális, hogy anyukámmal mindenen össze tudunk veszni?

Figyelt kérdés

Szinte semmi sem tetszik neki, sehogyse jó. Mindenen képes felkapni a vizet, pedig próbálok úgymond jó gyerek lenni. Nincs barátom, kitűnőre végeztem és segítek a házimunkában. Fogalmam sincs, hogy mi lehet a háttérben,mi lehet a probléma forrása.

Ebből kifolyólag szinte egész nap veszekszünk, legalábbis ő velem. Nincs olyan nap, hogy ne kiabálna velem. Mit tehetek? Vagy mi lehet a probléma okozója? A válaszokat előre is köszönöm.


16l



2021. aug. 27. 22:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mivel anyukádról semmit nem írtál, ezért aztán mi sem tudhatjuk... Munkahelyi stressz, megjött neki, menopausa, csak hogy a legesélyesebbeket említsem. De az is lehet, hogy agyilag beteg.


Neked kell tudnod, hogy annak ellenére, hogy minden tőled telhetőt megteszel, mi okozhatja a frusztráltságát. Írhatnál példát, hogy mi miatt szokott veled üvöltözni, hátha kiderül, mennyire jogos.

2021. aug. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, hogy nem akart valójában gyereket és az ebből adódó sztressz, vagy idegbeteg, egyéb mentális gondok. Esetleg magnézium hiány. Ha a fent leírtak igazak, akkor nem veled van a probléma.
2021. aug. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Barátnőm anyukája pont ilyen, elhagyta a férje mert egy idegbajos hárpia volt, utánna csak rosszabb lett. Állandóan csesztette valamivel barátnőmet meg a többi gyerekét is. Neki amúgy nem volt semmi baja, csak simán zakkant volt szerintem. El is költöztek tőle a gyerekei amint tudtak, 200 300 kmrrel messzebb lakik már mindegyik. Barátnőm tavaly ment egyetemre, úgy el húzott koliba amint tudott mint a szél.
2021. aug. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
85%

Én is relatíve sokat veszekszem anyukámmal. Egyszerűen nem értünk egyet sok dolgoban, ezt általában megbeszéljük, de van, hogy vita lesz belőle.

A te esetedben viszont úgy tűnik, hogy te tényleg mindent megteszel, ennek ellenére megy a veszekedés. Nem tudnál még írni valamit anyukádról? De ha nem akarsz, akkor csak gondold át. Munkahelyi stressz? Történt valami egy rokonnal/baráttal? Válás? Stb.

2021. aug. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Mi van apukáddal? Lehet, hiányzik neki egy férfi.
2021. aug. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Létezik ilyen. Felnősz, lesz munkád, elköltözöl, aztán majd csodálkozik hogy miért nem látogatod meg vagy hívod fel soha, miért kerülöd.
2021. aug. 28. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
Még annyit hozzáteszek hogy ahogy telnek az évek úgy jössz rá hogy a szüleid is csak emberek, és nem feltétlen jó emberek.
2021. aug. 28. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Thispain ***** válasza:
65%
Én amondó vagyok, ne légy jó gyerek. Ugyanannyit fog kiabálni, viszont azt csinálsz, amihez kedved van.
2021. aug. 28. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos a nők ilyenek. X év után kb 40, a kákán is csomót keresnek. Nem értem ,hogy miért.
2021. aug. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Kéne neki valaki szerintem.
2021. aug. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!