Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukámmal hogy lehetne egy...

Anyukámmal hogy lehetne egy normális kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
Anyukám 7 éve költözött el tőlünk. Én most 17 éves vagyok és apukámmal élek. Anyukám azóta újra házasodott és született is ott két gyerek, akik már 4 évesek. Próbálok mindenben segíteni, a gyerekeket sokszor én hozom el az oviból, én vagyok velük hétvégente amikor dolgozik anyukám. A férje munkából hazaér és az első dolga az, hogy igyon.. Szóltam anyámnak erről, de nem akar elválni, pedig nagyon csúnyán bánik vele, és így is mindig én vagyok a hibás mindenért. A férje kb 1 hónapja kidobta a cuccaimat a lakásból.
2013. jún. 5. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Én közölném vele hogy oldja meg akkor a gyerekek elhozását. (Tudom ez sok embernek nem fog tetszeni) Akármit fogsz tenni nem fog sikerülni a normális kapcsolat.
2013. jún. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy megfenyegette a férfi vagy csak a pénz miatt marad vele.
2013. jún. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!