Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szülőknek...

Hogy mondjam el a szülőknek ezt ( elvállt szülők , és van élettársuk) ?

Figyelt kérdés

Pasztáztam a laptopomat , és kiderült hirtelen közben hogy perceken belül itt lesz apu értünk , és ilyenkor van a szokásos készülj már , készülj siettetés ami eszembe jutott , és annyira kapkodtam ez miatt hogy meghalt a teljes drága laptop. Szeretném a költségeit lehetőleg csak saját pénzből állni.


Csak 1-2 tűfejnyi paszta jutott rossz helyre.



2021. aug. 28. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a nagy kapkodásban mellément a paszta, de utána azért összerakni volt idő vagy még tesztelni is?
2021. aug. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elviszed szervizbe, es megjavittatod sajat penzbol. Hogy elvalt szulokrol van szo meg hogy elettarsaik vannak, a kerdes szempontjabol tokeletesen lenyegtelen informacio.


Mellekesen: a rossz helyre kerult pasztatol nem megy tonkre a gep, hacsak nem csavarhuzoval vagy smirglivel probalod letakaritani amit szetpamacsoltal. Santit ez a sztori nagyon...

2021. aug. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És erre a sztorira jön rá az hogy évnyitó lesz és lehet hogy a legkényelmesebben azon a napon tudnám leadni a gépemet.
2021. aug. 29. 03:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Es mi a kerdes? Leadod kenyelmesen, megjavitjak, kifizeted, boldogsag van.
2021. aug. 29. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Inkább az hogy ezzel szembesítenem nehéz őket , mert sokszor a kis apró szidásért is már pszichésen bajos amit reagálok , csak nem látják ők ezt.
2021. aug. 29. 17:05
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Meg mindig nem ertem: mivel kell oket szembesiteni? Elrontottad, megjavittatod.


Van baj, de nem a geppel, hanem nalad a vezerloben...

2021. aug. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!