Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, anyukám teljesen...

Mit tegyek, anyukám teljesen leéget a srác előtt, plusz erőlteti, hogy jöjjünk össze?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok. Beköltözött a szomszédba egy srác. Elég gazdag a családja.Anyukám áskálódott a hátam mögött és megtudta a szüleitől, hogy szingli. Most állandóan azzal b@ szogat, hogy jöjjek vele össze. Hogy milyen jó dolgom lesz stb. Plusz állandóan a sráccal traccsol mikor kint van az udvarom, meg engem ajánlgat neki. Nem szó szerint, de folyamatosan tesz rá jelzéseket, hogy szingli vagyok, dolgos vagyok. Meg amíg jó idő volt rámparancsolt, hogy menjek ki medencézni, napozni, kertészkedni ha meglátta kint a srácot. (Nyilván nem mentem). És állandóan ezzel csesztet. Pár hete kint napoztam (füles a fülben, tehát kizártam a környxezetm) anyukám áthívta füvet nyírni. (mert van kaszája, nekünk meg csak sima fűnyírónk) Szerintem már a srácnak is leesett, hogy anyám mit akar. Nagyon kínos így megjelenni is előtte. Amúgy én nem akarnék tőle semmit amíg meg nem ismerem. De ezek után már tuti nem akarok sehogy se semmit.

Meg én egy visszahúzódó lány vagyok, nagyon nem pályám ez az ismerkedés dolog.

Most anyám azzal piszkál, hogy majd aztán irigykedhetek ha lesz nője és gyerekei és majd látom őket. Meg mindene meglesz a feleségének. Már előre ezzel bánt, hogy majd irigykedhetek meg nézhetem.

Ha bekövetkezik (de remélem elköltözök pár éven belül) akkor biztos ezzel fog piszkálni, mert hogy én ezek után össze nem jövök vele az 100%. Sőt...eleve sem szerettem volna tőle nagyon semmit, kevésnek érzem magam hozzá, hogy egy ilyen családba "befurakodjak".


2021. aug. 29. 13:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Milyen hely ez? Nekem fogalmam sincs, kik a szülei, mennyi pénze van a házban lakóknak...
2021. aug. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Régóta ismerik anyukámék a szüleit, nem hely függvénye.
2021. aug. 29. 13:44
 3/18 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
17%

Hát figyelj. Ha nem jön be külsőre vagy viselkedésre a srác, akkor megértem, hogy nem akarsz ismerkedni vele.

De ha csak az van a háttérben, hogy anyukád miatt nem akarod megismerni a srácot, akkor megnyugtatlak, hogy anyukád nem járatja le magát és téged sem, szóval nyugodtan beszélhetsz a sráccal.

2021. aug. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Külsőre egy helyes srác. Nem ismerem amúgy. Alkalmam sem volt beszélni vele, mert anyukám belekotnyeledkesik. De egyszerűen már nem is érdekel, azután, hogy ennyiszer erőltette anyukám.
2021. aug. 29. 14:01
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Tedd helyre anyádat, nagyon határozottan közöld vele, hogy hagyjon békén ezzel a témával, minél tovább erőlteti, annál kevésbé lesz kedved még csak szóbaállni is a sráccal. (Egyébként ha összejönnétek, majd szétmennétek, sokkal kellemetlenebb lenne szomszédságban élni.)
2021. aug. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%

Miért nem mondod anyukádnak, ha ennyire tetszik neki, akkor váljon el apukádtól és járjon vele ő. :D


Figyi az ilyen tukmálós technikákat közömbösen, unottan grey rock technikával kell kicselezni. Vagy odamész a sráchoz és elnézést kérsz az anyukád nevében, és elmondod neki, hogy ne hari de anyukád Jente nénit játszik, nem tudom hogy leesett-e neked. :D


Kacagj egyet és biztosítsd hogy nem kell aggódnia ártatlan, de amúgy jó fej anyukád, csak most ez lett a szenvedélye és a hobbija, majd kinövi. :)

2021. aug. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
7%
Én amúgy pl. a kajával csinálnám ugyanezt. Pl. én udvariasan ajánlgatnám folyamatosan, hogy ez legyen a kaja, és még haza is vinném és azt enném mert nekem ez tetszik, vagy bármi amivel anyukád veszi a lapot, hogy hoppá ez enyhén szólva nem a legjobb dolog hogy Jente néni lett.
2021. aug. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
16%
6-os, 7-es vagyok.
2021. aug. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%

Anyádnak mi a farkam köze van Te hogy éled az életed? :D


Simán le kell cseszni, hogy hagyjon békén majd te eldöntöd kivel jössz össze.


Gondolom az anyagiháttér miatt akarja annyira a dolgot, hogy majd szépen eltart téged vagy ha házvételre kerül a sor majd nekik kevesebbet kell beleadni, szerintem magát képzeli el a helyzetben de jó lenne neki egy ilyen pasi akinek a szülei tehetősebbek, de jól gondolod, elég cink ez az egész.


Állj ki magadért, aztán magyarázd el hogy úgy élsz ahogy te akarsz és azzal akivel te szeretnél. pont. 20 éves vagy, kicsit legyél erényesebb vagy eltaposnak a francba...


25f

2021. aug. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
Anyád viselkedése nagyon gáz, én már régen helyreraktam volna, mondd meg neki, hogy egy párkapcsolathoz nemcsak annyi kell, hogy legyen pénze a pasinak és, hogy régebben bejött neked a srác, de anyád az idióta viselkedésével elérte, hogy most már ne akarj tőle semmit, plusz mondd neki, hogy van valakid, csak abbahagyja előbb-utóbb.
2021. aug. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!