Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, anyukám teljesen...

Mit tegyek, anyukám teljesen leéget a srác előtt, plusz erőlteti, hogy jöjjünk össze?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok. Beköltözött a szomszédba egy srác. Elég gazdag a családja.Anyukám áskálódott a hátam mögött és megtudta a szüleitől, hogy szingli. Most állandóan azzal b@ szogat, hogy jöjjek vele össze. Hogy milyen jó dolgom lesz stb. Plusz állandóan a sráccal traccsol mikor kint van az udvarom, meg engem ajánlgat neki. Nem szó szerint, de folyamatosan tesz rá jelzéseket, hogy szingli vagyok, dolgos vagyok. Meg amíg jó idő volt rámparancsolt, hogy menjek ki medencézni, napozni, kertészkedni ha meglátta kint a srácot. (Nyilván nem mentem). És állandóan ezzel csesztet. Pár hete kint napoztam (füles a fülben, tehát kizártam a környxezetm) anyukám áthívta füvet nyírni. (mert van kaszája, nekünk meg csak sima fűnyírónk) Szerintem már a srácnak is leesett, hogy anyám mit akar. Nagyon kínos így megjelenni is előtte. Amúgy én nem akarnék tőle semmit amíg meg nem ismerem. De ezek után már tuti nem akarok sehogy se semmit.

Meg én egy visszahúzódó lány vagyok, nagyon nem pályám ez az ismerkedés dolog.

Most anyám azzal piszkál, hogy majd aztán irigykedhetek ha lesz nője és gyerekei és majd látom őket. Meg mindene meglesz a feleségének. Már előre ezzel bánt, hogy majd irigykedhetek meg nézhetem.

Ha bekövetkezik (de remélem elköltözök pár éven belül) akkor biztos ezzel fog piszkálni, mert hogy én ezek után össze nem jövök vele az 100%. Sőt...eleve sem szerettem volna tőle nagyon semmit, kevésnek érzem magam hozzá, hogy egy ilyen családba "befurakodjak".


2021. aug. 29. 13:35
1 2
 11/18 anonim válasza:
100%
Ez nem normális. Beszélj anyáddal minél hamarabb és mondd meg neki, hogy ne ajánlgasson senkinek. (ha van helyesírási hibám elnézést)
2021. aug. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Persze, hogy azért akarja, mert van pénzük...mert szerinte én annyira vagyok való, hogy eltartsanak. XD

Egy nagy kétszintes ház a srácé (a szüleitől) és ide akar beköltöztetni.

Már eltervezte, hogy átfut unokázni sttb....

Most meg engem kezdett fenyegetni azzal, hogy milyen irigy leszek ha idjön más lány és mástól lesznek gyerekei és szépen élnek én meg örökké szingli leszek (szerinte). És gondolom ha összejön mással akkor végig azt kell majd hallgatnom -.-"

2021. aug. 29. 16:36
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Frusztrált, sikertelen, boldogtalan, gonosz anyukád van (ezt nyugodtan meg is mutathatod neki), ideje eltervezned, hogy hogy fogsz elköltözni előle.
2021. aug. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
87%
Engedd el ezt a dolgot. Nem kell vele foglalkozni. Viselkedj természetesen és nevess ha anyud jelenlétetben is tukmál. Valahol megértem, csak jót akar a lányának. Csak sajnos nem képzeli bele magát a helyedben, illetve a szomszéd csávó helyében sem, hogy mennyire kínos. Ezt csak úgy tudod kezelni ha lexarod. Anyukád elég vicces lehet én röhögnék miközben tukmál :D
2021. aug. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
49%

Amugy teljesen logikus ha valamit eroltetnek abbol az embernek elobb utobb herotja lesz akkor is ha netalantan tetszett volna vagy bejott volna egy ido utan a menekulnom kell innen erzest fogja erezni mert herotja van mar ebbol.


Raadasul en szova tennem neki hogy milyen jogon akarja o megmondani hogy kivel jarj. Mit szolt volna ha a nagymamad olyan pasit akart volna ratukmalni akitol nem akar semmit.


Szep dolog a segitoszandek de akkor amikor lathatoan kell a segitseg. Minden egyeb helyzetben az Andi es a vilag aki a fak mogul elobukkan fejezete jellemzo.


Ha hagyott volna hogy te osszeismerkedj vele akkor lehet ossze is jottetek volna de ez a kínos cuppanj ra mert pénze van duma iszonyat kellemetlen mert egyreszt mar csak azert se akarnek osszejonni a helyedben a pasival hogy megkimeljem a csaladom csodalatatol, még akkor is ha tetszik nehogy felreertesbe keveredjen a csalad es a pasi is. Plane ha amugy anyukad tok ellentetje nem a penzehes racuppanos emberek koze tartozik.


Igy hogy lehet nyugodtan szabad akarattal part valasztani ha uton utfelen mindenki lesben all es kémkedik hogy ki lenne neked jó. Es tukmal ahelyett hogy azt figyelne hogy bejottok egymasnak es ugy segit hogy athivja nem így hogy uton utfelen gerilla marketinggel es hideg hivassal probal ravenni. A leheto legszarabb marketing strategia es meg taszito is es egy ido utan herotja is lesz az embernek aztan jon a kinyitom a szam tipusu reakcio amire egy kellemetlen kinos erzessel csondbe maradnak.


Egyertelmuen neked meg ha tetszett a pasi akkor most mond anyukadnak hogy mar nem es nem kell aztan hagy idot magadnak hogy a kinos osszezavarodas kitisztuljon mit szeretnel. Ha a pasinak fontos vagy es lep es megszolit akkor adj neki lehetoseget, de ne erezd magad kinosan mert anyukad rad akarta tukmalni gondolom jot akart neked de ebben a kerdesben csak az az egy szemely donthet es az te vagy. Lehet segiteni ugyetlen szerelmeseknek hogy osszejojjenek de csak ugy hogy szamukra es senki szamara ne legyen kinos illetve akarja is mindket fel mert maskulonben kellemetlen lesz mindenkinek. Nem termekek az emberek hanem érző lények. Mind mind saját személyiséggel.

2021. aug. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
87%
Amúgy az nem opció hogy te beszélsz a sráccal hogyha anyád megint elkezd kerítőnőt játszani akkor rászól h nem érdekli?
2021. aug. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
88%
Meg kell beszélni mielött mert késöbb még rosszabb lesz.
2021. aug. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
74%
Beszélj a szomszéd sráccal, hogy akarna-e tőled valamit és hogy tetszel-e neki.
2021. aug. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!