Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utálom a párom gyerekét,mert...

Utálom a párom gyerekét,mert egy életképtelen trehány gyerek 18éves. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy közös kislányunk.
2021. szept. 3. 16:36
 91/132 A kérdező kommentje:
96os nyomd ki a kérdésem és nem kapsz értesítést,csak hogy tud beadom a válást és még a házat is elkell adni nem maradhatnak benne ,mert közös. :) Jah és mellesleg nem én vagyok a gonosz , csak ti azt hiszitek ,hogy ti mindent másképp csinálnátok ugyanebben a helyzetben ,hogy ti a szátok befognátok és csak nyelnétek mindig ,meg mosolyogva megtenétek mindent ,a saját gyereketek kárára,csak egy picit gondoljátok végig a dolgokat és rájöttök,hogy ti sem lénnétek mások ,ha tudnátok ,hogy a saját gyeretek megy rá erre ,hogy az apja /anyja ő lese kakilja mert csak az első szülőtt beteg gyerek számít..
2021. szept. 8. 14:00
 92/132 anonim ***** válasza:
73%
Te egy nagyon gonosz ember vagy. Tűnj el e két ember életéből akkor ha ennyi bajod van és ne nekünk papolj mert egyre jobban lejáratod magad
2021. szept. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/132 anonim ***** válasza:
68%
Mar lejaratta magat! Borzasztoan fusztralt vagy kerdezo ! Neked egy orvosra va szukseged ! Nem vagy alkalmas gyerek nevelesre ! Mint egy habzo szaju veszett kutya !
2021. szept. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/132 A kérdező kommentje:
Remélem belekerültök ugyanebbe a helyzetbe és akkor majd sírni fog a szátok :) :) :)
2021. szept. 8. 14:42
 95/132 anonim ***** válasza:
100%
De te hoztad magad ebbe a helyzetbe es meg gyereket is szultel ,biztos ami biztos!
2021. szept. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/132 anonim ***** válasza:
89%
Az, hogy te belekerültél ebbe a helyzetbe, csakis a te hibád. Te szültél neki. Valóban nem tűrné senki, ebben igazad van. De akkor sem kell magad ilyen méltatlan, nevetséges helyzetbe hozni. Elbsztad, mert kezdtél vele. Most hiába verdesed a popót a földhöz már. Válj el, adjátok el a házat, kezdj új életet a gyerekeddel!
2021. szept. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/132 anonim ***** válasza:
88%
Nem másoknak kell kívánni hogy bele kerüljön ilyen hülye helyzetbe mint te. Ebből is látszik hogy milyen rosszindulatú vagy. Ki mint veti ágyát, úgy alussza álmát.
2021. szept. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/132 A kérdező kommentje:
Nem kívánnám , de ti itt azt állítjátok ,hogy én rossz anya vagyok ,meg vegye el tőlem a férjem a lányom is ,mert jobb lesz neki nála , mert,hogy ők milyen tökéletesek. Most meg az a bajotok ,hogy én ezt írtam,hogy kerüljetek ilyen helyzetbe és ez sem tetszik nektek,mikor végig az volt ,hogy ők a jók, én a rossz. De ti sem tűrnétek ezt el, amúgy nem én vagyok az egyetlen aki ide kérdést ír ki ,erre van a gyk nem ,hogy feltegyünk egy kérdést vagy nem? Mert ha nem erre való akkor elnézést mindenkitől ,hogy kimertdm ide írni bármit is ,de akkor mindenkinek írjatok rosszat ne csak nekem. Most meg az van ,hogy hülye helyzetbe kerültem? Ez nem rosszindulatúság ,rosszindulatúak ti vagytok azzal kapcsolatban amiket írtatok,hogy majdnem azt írtátok ,hogy kössem fel magam ,meg vegye el a férjem a lányomat ,mikor leírtam hogy őt leszarja. De azért nevelje ő ,ja persze. Annyira szeretem ezt a magyar mentalitást ,hogy rossz az embernek ,de azért rúgjunk bele még egy párat , nem véletlen nem szeretik a magyarokat ,mivel nagyon sok magyarnak undorító a mentalitása,de ha ők kerülnek rossz helyzetbe akkor egyből sír a szájuk ,hogy őket sajnálni kell. De a másiknak meg rosszat akarnak. Ti sem vagytok tökéletesek. De azért nehogy már elviseljem ezt. Meg ti azt higyétek,hogy ti csúcsszuperek vagytok,meg ítélkezhetek a másik felett. Nem vagytok semmivel jobbak nálam. De azt lemerném fogadni ,hogy jobb szűlő vagyok ,mint itt némelyikőtök.
2021. szept. 8. 17:52
 99/132 anonim ***** válasza:
18%
Aztazeget .......
2021. szept. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/132 anonim ***** válasza:
76%

Jézus gyere le!

De össze vissza hadoválsz

2021. szept. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!