Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utálom a párom gyerekét,mert...

Utálom a párom gyerekét,mert egy életképtelen trehány gyerek 18éves. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy közös kislányunk.
2021. szept. 3. 16:36
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/132 anonim ***** válasza:
100%
Penteken miért szaporodnak el vajon az iylen kérdéseK?
2021. szept. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/132 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, tényleg megérdemled a szidást. Ez a gyerek.egész életében ilyen lesz. Mire vélársz, vagy mit gondoltál? Párod nem árult zsákbamacskát, mindig is hozzátartozott, ő. acsaládja része. Ha nem kívánsz részese lenni, akkor jobb is, ha elmész, csak mérgezed őket. Tűnj el az életükből, ha csak erre vagy képes!
2021. szept. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/132 A kérdező kommentje:
Akkor eltűnök a lányommal együtt :) Nekem jó úgyis , 26éves vagyok találok úgyis valakit
2021. szept. 3. 21:58
 64/132 anonim ***** válasza:
93%

Ha öregebb lennél sem a korod miatt nem kellenél a kutyának se!

Az érzelmi intwligenciád 0.

Kóros hazudozó vagy

És még sorolni lehetne a "jobbnál jobb" tulajdonságaidat, csupán ebből a pár hozzászólásodból

2021. szept. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/132 anonim ***** válasza:
82%
Álmodozz csak kérdező. a gyerekkel a nyakadon a hisztérika természeteddel kellesz majd valakinek? A gyereket meg nem viheted el csak úgy, az apjának joga van hozzá. Gondolom véletlenül se a párodnak van lakása, stabil anyagi helyzete hogy nála legyen jobb helyen a kicsi. Majd az apja neveli, te meg perkálod a gyerektartást. (amúgy mire számítottál? Szülsz és kitúrod a már meglévő gyereket az életéből? Ennyire kellet a hapsi pénze?
2021. szept. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/132 A kérdező kommentje:
Milyen pénze??? 36évesen ment el dolgozni mikor megmondtam neki hogy ha elmegy dolgozni ,vagy elhagyom ekkor lettem terhes , jobb az anyagi hátterem mint neki.
2021. szept. 4. 08:16
 67/132 anonim ***** válasza:
93%

Ha jobb az anyagi háttered, mint neki, nem szereted sem őt, sem a gyerekét, akkor miért vagy vele?

Se szerelem nincs itt, se pénz. Akkor meg egyáltalán hogy kerültél a közelébe, s miért csináltál vele egy közös gyereket?

2021. szept. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/132 A kérdező kommentje:
Mert mondjuk szerettem ,csak ahogy öregszik úgy hülyül megfele. Olyan mint az anyja ő is zárt osztály van ,mert bekattant időskorára ,leszúrta a férjét. Tehát anyja fia.
2021. szept. 4. 09:28
 69/132 anonim ***** válasza:
85%
Ez kamu kérdés, vegyétek már észre. Valakinek annyira nincs élete, hogy folyamatosan gyártja az ilyen baromságokat.
2021. szept. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/132 A kérdező kommentje:
Hát akkor legyen kamu .:) Remélem attól nektek jobb lesz,ha azt hiszitek.
2021. szept. 4. 09:40
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!