Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utálom a párom gyerekét,mert...

Utálom a párom gyerekét,mert egy életképtelen trehány gyerek 18éves. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy közös kislányunk.
2021. szept. 3. 16:36
 81/132 anonim ***** válasza:
92%
Kerdezo! Az elobb meg azt mobdtad , hogy napokig tartogatja, mostmar oda vizel! Dontsd mar el mit hazudsz!
2021. szept. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/132 anonim ***** válasza:
91%

Az előbb még azt írtad, hogy semmi baja, és csak a szülei kérésére kapott autista státuszt.


Most azt írod, hogy fogyatékos.


De valamiért mégis meg kell játsza magát az apja előtt.



A hazugságod legközelebb építsd fel jobban...

2021. szept. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/132 A kérdező kommentje:
A szarásról volt szó, azt tartogatja napokig ,én fogyatékozom le , persze ,hogy megkell játszani magát mert apuci is úgy bánnik vele mint ha fogyatékos lenne, meg azt mondta hogy neki csak azért kellett a közös gyerek,hogy legyen valaki aki élete végéig eltartja a fiát ,remélem a lányom kimegy mihelyst lehetősége lesz külföldre és nem jön haza.
2021. szept. 4. 15:12
 84/132 anonim ***** válasza:
91%

A szexre való igény, ösztön.

Attól h fogyatékos (vagy nem) még a testi fejlettsége megvan!

Egyébként a lányoknál már igen kuslány korban jelentkezik ez. Csupán annyit tudnak ha ott dörzsöli az neki jó érzés.

De neked elkéne már dönteni h mit kamuzol itt össze vissza.

Mert se füle se farka a sztoridnak.

Te olyan jó fej vagy h az általad leírt 2 pasast (az egyik fogyi a másik se.. Fej) azért nem hagyod ott mert éhen halnak

😂

Mekkora mártír vagy.

Szerintem töröld a kérdést.

Na meg a másikat is ahol te vagy a 18 éves autista

2021. szept. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/132 A kérdező kommentje:
Fuckyou nektek
2021. szept. 4. 15:33
 86/132 anonim ***** válasza:
29%
Jajj istenem!!!!!
2021. szept. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/132 anonim ***** válasza:
90%
Egy ilyen ember mint te kérdező,inkább tűnjön el e 2 ember életéből mert nagyon rossz hatással lehetsz rájuk. Nem gondolod hogy veled van a baj ha ennyien ellened vannak?
2021. szept. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/132 A kérdező kommentje:
Velem nincs baj emberek veletek van a baj , a kölköt meg az én gyerekem nem fogja eltartani az tuti. Majd eltartja valaki más ,vagy nem akkor így járt.
2021. szept. 4. 16:54
 89/132 A kérdező kommentje:
Persze én vagyok a beteg mert nem szeretem a gyerekét , mikor a közösgyereket meg ő nem szereti.. szegén kislány egyszer aludt együtt az apjával mert ő neki nem lehetet ,azt látja mindig hogy a másikkal kivétélezik mindig , neki azt mondja szolgálja magát ,a kicsi fiát meg kiszolgálja ha én nem vagyok otthon és még vagyok a beteg??? Hagyjuk már ezt , úgy szeressem a fiát ha ő a lányát nem szereti mert egészséges lett,a fia meg nem?? Minden gyereket utál mert igazságtalannak érzi ,hogy az ő gyereke beteg lett ,a többi gyerek meg egészséges,szerintem éppen ezért nem foglalkozik a lányával... de legyek én a szívtelen gonosz anya , mikor éveket áldoztam rá meg a gyerekére ,a saját jólétemet feladva ,meg évekig úgy dolgoztam ,hogy ő nem dolgozott mert nem akaratam ,de a gyerekére minden hónapban 60.000ft-ot elköltve mert megérdemli szegénypici beteg gyerek. A sajátomnak meg ha vettem egy csokit üvöltött ,hogy hogyképzelem hogy a másiknak nem veszek soha semmit ,ha a fia megunt valamit azonnal hazakelett menni ,mert ő döntött mindig mindenről,hiába akart marafni még a kicsi az ő véleménye sosem számított, de legyek mégmindig én a gonosz és stb ember....
2021. szept. 8. 13:41
 90/132 anonim ***** válasza:
71%
Jajj mar megint kezdodik ! ..... visszatert !
2021. szept. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!