Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most derült ki, hogy anyukám...

Most derült ki, hogy anyukám fiatalon prosti volt. Hogyan reagáljak erre?

Figyelt kérdés

Összevesztek az unokatestvérével pár napja, és ő mondta el nekem bosszúból, hogy anyukám 3 évig prosti volt, 18-tól 21 éves koráig. 24 évesen férjhez ment, 25 évesen pedig már szült. Én 17 éves vagyok.

Rákérdeztem édeasnyámnál, és bevallotta, hogy igaz, és sírt.

Egy világ omlott össze bennem, nem tudom, mit higgyek. Mindig nagyon anyás voltam, nagyon kötődöm hozzá, és soha nem néztem ki belőle. Jelenleg ápolónőként dolgozik.

Hogyan dolgozzam fel ezt a dolgot?



2020. szept. 8. 11:12
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
59%
Sehogy, semmi közöd hozzá!
2020. szept. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
82%
Sehogy,ha eddig szeretted akkor ez mit változtat rajta? Ha igazán szeretted akkor nem akadtál volna fenn ezen. Ez is csak egy munka.
2020. szept. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
74%
Becsüld meg, az a nehézipar, nem a vasmű.
2020. szept. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
90%
Ez még a születésed előtt volt. Nem embert ölt vagy valami. Akkor olyan volt, most meg másmilyen. Az emberek változnak. - Inkább az unokatestvérét szúrnám le, és kiállnék az anyám mellett ebben a helyzetben.
2020. szept. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
89%
Sehogy. Ez a múltja, maga mögött hagyta, téged pedig tisztességgel felnevel(t). Én nem csinálnék ebből problémát.
2020. szept. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 A kérdező kommentje:
Kiálltam mellette, még kamuztam is, hogy már tudtam, szóval hiába kavarja a sz.art.
2020. szept. 8. 11:30
 7/66 anonim ***** válasza:
84%
Valamiből biztos élnie kellett, és nem volt, nem akart takarítani, árút feltölteni, vagy mezőgazdasági mukát csinálni. Sok közöd nincs hozzá, szerintem becsüld meg hogy őszinte volt veled, az unokatestvérével meg ne beszélj többet, mert egy kétszínű, megbízhatatlan, kicsinyes ember.Rá sokkal több okod van haragudni mint anyukádra.
2020. szept. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
75%
Kellett neki a pénz, valamiből meg kellett élnie, és ilyen munkát lehet a legkönnyebben és leggyorsabban találni. Nagyon fiatal volt még, nem volt végzettsége, tapasztalata, így azért nagyon nem könnyű elhelyezkedni. Ha sürgősen kellett neki a pénz, akkor arra sem volt ideje, hogy állást keresgéljen meg várja, hogy mikor kezdhet.
2020. szept. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
82%
Na és? Én meg kábítószeres voltam,ma pedig van egy gyönyörű szép családom, és a fiammal így tapasztalatból tudtam beszélni erről a témáról. Ő már biztos nem követi el azt a hibát amit én.
2020. szept. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
92%
Elhiszem hogy nehéz, de hidd el, hogy neki is legalább ugyanannyira. Nézd, a legtöbb anyukatársammal együtt nekem is van múltam, amit nem jegyeznék a memoáromban, erről nyilván nem beszélünk a gyerekeinknek. :) Valószínűleg ő a megélhetésért csinálta, nem pedig a vére hajtotta, én inkább sajnálnám mintsem megvetném. A szarkeverő rokont viszont annál inkább.
2020. szept. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!