Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért hiszi azt, hogy...

Anyám miért hiszi azt, hogy prostituált lesz belőlem?19l

Figyelt kérdés

Valahányszor említek neki valamit, ami neki tök ismeretlen, nem tetszik neki, nem is igazán hallott róla, mintig ilyen következtetésre jut. Alapja meg semmi, mert barátom se volt eddig, se a tudtával, se a tudta nélkül. (Amúgy örülne, ha lenne) Kihívó megjelenés se jellemző rám, többnyire azért csesztet, mert szerinte túl fiús vagyok.


Például azt feltételezi, hogy az összes srác a suliba már megkhm....

Egyszer említettem neki olyan két éve, hogy ismeretterjesztő videókat akarok csinálni YouTubera, abból is arra a következtetésre jutott, hogy majd pénzért mutogatom magam mesztelenül az interneten.

Ma mondtam neki, hogy érettségi után lehet nem rögtön megyek egyetemre, ha nem úgy jön ossze, ahogy akarom, hanem lehet egy-két évig kimegyek aupairnek Amerikába. Erre elkezdett izélni, hogy ennyire el akarok menekülni itthonról, meg hogy utána fixen nem fogok tanulni, miért nem csak utána megyek, meg jajj elveszek. Én meg mondtam, hogy a program, amit néztem annak 28 a felső korhatára, egyetem alatt simán leköthetem magam úgy (ha csúszok kiesek a korhatárból, lehet párom lesz és nem hagynám ott, vagy fix munkahely), hogy ne menjek ki. És miután hallotta, hogy van korhatár elkezdett izélni úgy, hogy majd abból más lesz, mégis minek mennék ki, ha én nem is szeretem a gyerekeket állításom szerint... Ami vicces, mert én nem azt mondtam, hogy nem szeretem a gyerekeket, hanem azt, hogy nem szeretnék sajátot. Most azt nyilván nem vágom a képébe, hogy azért nem, mert rossz szülő lennék pozitív szülői kép híján... Na nem is ez a lényeg, az másik sztori.


Komolyan nem értem anyámat. Mindenről az jut eszébe, hogy prosti akarok lenni. Mi oka van mégis erre?


2021. szept. 3. 20:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
Mert lehet hogy van rá oka? Csak úgy nem feltélezne ilyet rólad
2021. szept. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
62%
Ez valami mentális betegség szerintem. Mikor kezdte el mondogatni ezeket? A többi felmenőd mit szól ehhez?....
2021. szept. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

#6 hát basszus, bocsi, de nem az volt a fő kérdés, hogy jó-e ha megyek, hanem, hogy anyám miért gondol mindenből a krválkodásra. :D Az ismeretterjesztő videókészítést is említettem példának.


#11 de mégis mi oka lenne, azt nem vágom. :D Vagyok itt én, aki anyám tudomása szerint (meg egyébként is, nem csak aszerint, amit ő tud) még szűz, nem is csókolózott senkivel, ráadásul az a gyakori kritika anyu felől, hogy fiús vagyok. Ezek azért nem azok az alap dolgok, amik arra engednek következtetni, hogy prostituált szeretnék lenni bármilyen formában is. :D

2021. szept. 3. 22:12
 14/22 A kérdező kommentje:
A többi felmenőm nen tudja, hogy ilyeneket mondogat.
2021. szept. 3. 22:13
 15/22 anonim ***** válasza:
64%

Hát mielőbb beszéld meg velük!

Ez nem egészséges, és neked is szükséged lenne az ő közbelépésükre, tanácsukra.

2021. szept. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
86%
HAHA sok embernek az anyja akarná ha a gyermeke fiúsan öltözne. Nem tudom anyukádnak mi problémája van de ez nem egészséges. Au pairnak meg szerintem nyugodtan mehetsz. A családokat kivizsgálják, ha Cultur Care programmal mész nyugodt lehetsz. Semmikép se mondj igent az első családnak ami szembe jön veled. Mielőtt végleges lesz tegyél fel nekik egy rakat kérdést mindenről kb. Hogy neked mi lesz a dolgod hogy tudjad nem akarnak olyan munkákat adni neked ami nincs benne a szerződésben. Na és ami a legfontosabb csak szerződéssel menj. Így lesz orvosi papírod szabadságod na meg ha valaki hozzátartozód meghal akkor hazautazhatsz. Ha nem tetszik a család még nincs semmi veszve kereshetsz újat. Remélem ezekkel a tanácsokkal tudtam segíteni egy kicsit neked.
2021. szept. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
90%
A többedik alkalomnál céloznék rá, hogy mindenki magából indul ki. Teljesen agybaj, amit csinál...
2021. szept. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
79%

"Ezek azért nem azok az alap dolgok, amik arra engednek következtetni, hogy prostituált szeretnék lenni bármilyen formában is."

De arra sem, hogy 19 éves felnőtt nő létedre attól függjön a boldogságod, hogy ő miket mond (talán csak féltésből, talán viccből, óvatosságból, stb.). Beszélgess vele többet, akkor jobban fog bízni benned, meg jobban fogod érteni te is, hogy mit miért mond.

2021. szept. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
90%
Bocs, de anyádnak szimplán beteg az agya.
2021. szept. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
90%

Haha mintha a saját anyámat olvasnám. Most 22 vagyok és már természetesen nem hagyom, hogy így beszéljen, de ez a prostizás nagyon nagy téma volt nála, amikor tizenéves voltam. Már egy szál cigiért vagy ha fél órával később jöttem haza, már ezekért prostinak titulált.

Ilyenkor magukból indulnak ki. Anyámnak egyetlen pasi volt életében (apám), de csak rovid ideig voltak együtt, ezért az ő szemében, aki kicsit is szórakozik vagy világot lát, az csak prosti lehet. Szembesítettem ezzel, azóta abbahagyta ezt. Anyádnak is kellene egy kis reality check, mert nem a tulajdona vagy, hogy így megalázzon.

2021. szept. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!