Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meg fognak vele békélni valaha?

Meg fognak vele békélni valaha?

Figyelt kérdés

Amióta együtt vagyok barátommal, azt hallgatom a családomtól, hogy nem tartják normálisnak, hogy ennyi tetoválása meg piercingje van. Nem értik, hogy miért pont ilyen emberrel vagyok együtt, ennél normálisabb kinézetűt is találhatok stb.


(Én 20 vagyok, ő pedig 24)


2021. szept. 3. 23:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%
A zsidóknál is lehet ellenszenv a tetoválásokról. Igaz ők elszenvedői voltak auschwitzi táborokban. A karra tetováltak számsort, és ezzel bélyegezték meg őket. Ki tudja, az utódokra is mennyire hat a múlt emléke.
2021. szept. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
11. Hát szerintem ennek semmi köze ahoz, nem hiszem, hogy egy tetovált emberről Auschwitz jut eszébe bárkinek. Főleg, hogy ott teljesen más jelentőségű volt a tetoválás mint a mostaniak.
2021. szept. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
12# Lehet, hogy igazad van.
2021. szept. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
69%
Nem, öregek, de ez nálam is vissaztaszító (fiú vagyok).
2021. szept. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Talán majd az esküvőn megbékélnek.
2021. szept. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Ne várd a megbékélést! A szüleid majd belátják a fasságukat, ha látják, hogyan él, mit tesz érted, bánik veled a férjed. Ha ennek ellenre sem változnak, akkor kiderült, hogy mennyire - nem - jó emberek.

"Talán majd az esküvőn megbékélnek." Az én egyik nagyanyám a sátor egyik, a másik a másik sarkában sírt, hogy most tették tönkre a gyerekét.

2021. szept. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
88%
Annyira beléjük rögződött, hogy nem normális dolog a tetoválás, hogy nem hiszem, hogy teljesen el fogják fogadni. Esetleg hozzáteszik, hogy rendes ember, pedig tetkója van :) Pedig már a fiatalok nagy része tetoválást visel. Nem kell sokat várni és a következő generáció már elfogadóbb lesz. Mondjuk a most 40 körüliek és lefelé.
2021. szept. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!