Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gyerekkorodban voltál ellenkez...

Gyerekkorodban voltál ellenkező neműnek öltöztetve?

Figyelt kérdés
2021. szept. 8. 13:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%

A munkaruhám egy nadrág és a párom kihízott polója. Ez annak számít? 🤷‍♀️


Konkrétan csak egyszer öltöztem fiúnak, csicskaavatón

2021. szept. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kimondottan ellenkező neműnek öltöztetve -lányként fiúnak, ugye az kevésbé feltűnő mint fordítva - passz, de engem apukám nevelt fel és eléggé hadilábon állt a lányos ruhákkal. Sokszor volt egyforma fekete vagy sárga ronda szandálunk, kék vagy szürke melegítőnk. Fehér edzőcipőket vett nekem, nem pink csajos cipőket és többnyire uniszex pólókat, fehéret valami mesefigurával és egyszerű kék vagy zöld pulcsikat.
2021. szept. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem voltam. Legalábbis attól kezdve, amire emlékszem (tehát úgy 3 éves korom óta). Akkor is tudtam már, hogy fiú vagyok, annak is éreztem magam. Nem voltam hajlandó lányos ruhákat felvenni. Ez most is így van, kivéve a napszemüvegekkel, abból előszeretettel hordok női típusokat valamiért.
2021. szept. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Fiu unokatesomtol orokolt ruhakban voltam sokat anno gyerekkent. Na nem azert, mert anyamek fiut akartak volna nevelni belolem lany letemre,hanem mert nem volt akkoriban penzuk nagyon.

Felnottem,tuleltem :D

2021. szept. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Az öcsém szeretett szoknyát húzni pici korában- iszonyú hisztit levágott ha anyám nem akart azt adni rá, mikor mi, lányok szoknyában voltunk. Két éves korára kinőtte hogy ebben nem akart kilógni a sorból. Utána az volt a mániája, hogy nyáron is gumicsizmában klaffogott: állattenyésztésből él a család, apámon értelemszerűen azt látta sokszor, és akkor éppen őt akarat utánozni. És mielőtt megkérdezné valamelyik zakkant: nem, nem meleg a tesóm, mondjuk pont nem érdekelne az sem ha az lenne.
2021. szept. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%

Utáltam a lányos cuccokat, ráadásul hasonló korúak mind fiúk voltak az utcában.

Kimondottan nőies nő lettem aztán mégis.

2021. szept. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Farsangon vénasszonynak öltöztem fiúként asszem 7 éves lehettem. Még egy köteg rőzse is volt a hátamon, meg mindenféle kendő. Ilyen banya jellegű, ami viszont nem a feminin jellegekről és a nőiességről szól. Ez csak egy gag volt, nem szülői kényszer, de nem is az én ötletem volt, anno poénnak fogtam fel. Szexualitásról azt se tudtam akkor, hogy mi fán terem, tehát sem én, sem az osztálytársaim nem szenvedtek el traumát emiatt.
2021. szept. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
Alapbol fius ruhakat hordtam (lany vagyok), ellenben a ket ocsemet a vicc kedveert neha beoltoztettem es kisminkeltem, kis koromlakk, ja nem lettek azota se transzvesztitak, nyugi, de anyank idegbajt kapott tőle neha. 😂
2021. szept. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Farsangon fordult elő max.
2021. szept. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

#5, hasonló sztori, mikor ovis voltam, öcsém meg kisebb, folyton azt látta, hogy nekem anya kilakkozta a körmömet, és hisztizett, hogy ő is szeretné. Anyukánk ezért neki is kilakkozta, de csak a hüvelykujján :D És belőle sem lett meleg.

Én volt hogy ovisként felhúztam öcsém ruháit, de csak szórakozásból. Azóta se képzelem magam férfinak.

2021. szept. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!