Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak szerintem nem elfogadható...

Csak szerintem nem elfogadható anyánk viselkedése?

Figyelt kérdés

Anyámmal és a húgommal hárman élünk. A húgom általánosba jár én gimnazista vagyok. Anyánk úgy egy hónapja társkeresőn összejött egy krapekkal.

Mivel anyáknak nagyon rossz a helyesírás, meg a fogalmazása ,és ez egy nagyon tanult férfi, engem kért meg, hogy javítsam ki amiket ír neki. Eleinte szívesen segítettem neki, de később egyre többször kérte a segítségem. Szinte abból állt a napom, hogy javítgattam az írását, mert egész nap levelezik a pasival.

A helyzet rosszabb lett. Mostanában esténként is felkelt, vagy hajnalban, ha akkor támad kedve írni, merthogy neki sürgősen el kell küldeni az üzit. Először szépen kértem őt, hogy ezt ne tegye már, mert iskolába járok, ő nem dolgozik, nem muszáj korán kelnie, de nekem igen. Azt mondta jó, csak izgatott volt, hogy a pasi válaszoljon a levélre. De tegnap este mikor nem reagáltam a keltegetésére, a húgomat ébresztette és ez nagyon kiakasztott a béketűrésemből és jól összevesztem muterral.

A másik meg, hogy amikor tanulunk akkor is bejön hozzánk és csak mondja megállás nélkül a maga dolgait, bajait, pedig látja, hogy leckét írnánk.

Rászoktunk arra, hogy zenét hallgatunk mert az kevésbé idegestő, mint ő.

Persze mikor kérdez valamit, és nem válaszolunk kitépi a fülünkből a fülhallgatót, és kioktat minket arról, hogy tiszteletlenek vagyunk, pofátlanok stb.. Főzni takarítani se szokott, tulajdonképpen egész nap ezzel a pasival foglalkozik, és azt tervezi ,ilyen jó lesz az élete majd vele. Mi viszont a tesómmal a végén kikészülünk idegileg...


2021. szept. 9. 22:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%

"ő nem dolgozik, nem muszáj korán kelnie"


És miből éltek hárman?

2021. szept. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Gyerektartás, anyánk munkanélküli segélyt is kap és támogatják a szülei és a testvére. Étteremben dolgozott a covid miatt veszítette el az állását.
2021. szept. 9. 22:18
 3/19 anonim ***** válasza:
28%
Nekem is az szúrt szemet, ha csak hárman laktok és ti suliba jártok ő meg nem dolgozik akkor, miből éltek?
2021. szept. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
28%
Annyi gyerektartás?
2021. szept. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Mihamarabb el kéne zavarni dolgozni, akkor nem egész nap a pasival foglalkozna.

Május óta folyamatosan nyitva vannak az éttermek, ő azóta sem helyezkedett el, és ezt szponzorálják a szülei és a testvére. Hát, nem kéne.

2021. szept. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
31%
Nekem az is, hogy milyen lehet az a helyesírás, amin a kérdező javítani tud.
2021. szept. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Helyesírás-ellenőrzőt ajánld a figyelmébe.
2021. szept. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
30%
Kamu. A munkanélküliből meg a gyerektartásból nem éltek meg hárman...
2021. szept. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%
"Mintaanya". Már régóta visszamehetett volna dolgozni, de ez mellékes. Miért kell a gyerekeit így belevonnia a pasiügyeibe? Meg éjszaka felkelteni, nagyon nem stimmel nála valami.
2021. szept. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%

anyánk munkanélküli segélyt is kap


Az max három hónap.

2021. szept. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!