Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért haragszol a legjobban a...

Miért haragszol a legjobban a szüleidre?

Figyelt kérdés
Van olyan amit nem tudtok megbocsájtani nekik? Mert tettek valamit vagy nem óvtak meg valamitől?

2021. szept. 14. 17:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%
Pár hete megbocsájtott régi mostohaapának aki tönkretette az egészgyerekkoromat és újra találkoznak.
2021. szept. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
93%

Nem vittek el fogszabályzásra, amivel az állkapocs problémám gyerekként még megoldható lett volna.

Most felnőttként 2 millió forintos szájsebészeti műtét előtt állok (tb nem támogatja, hiába lesz egészségügyi következménye ha nem vágok bele).


Mivel benne vagyok a témában mostmár, tisztán látom a gyerekkori képeimen, hogy bőven voltak jelek amikre felfigyelhettek volna.

2021. szept. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
50%
Nem haragszom semmiért.
2021. szept. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
53%
Nem haragszom.
2021. szept. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
92%

Hogy sosem volt nekik fontos, hogy arra ösztönözzenek, tanuljak és vigyem valamire.

Mindig kitűnő voltam, de ez nem volt érték számukra, az sem érdekelte őket, hogy nem mentem el a szóbeli felvételire az orvosira, hanem elkezdtem ápolóként dolgozni.

2021. szept. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
99%

1. Hogy lett volna bőven lehetőségük, mégsem tettek félre nekem egy forintot sem, se taníttatásra, se önerőre, se jogsira, semmire. Most meg elvárnák, hogy én adjak nekik csak úgy, mert nekem több van.


2. Iskolafogászaton volt, hogy egyszerre 9 lyukas fogam volt. Bizony, sosem tanítottak meg fogat mosni, aztán azzal sem törődtek, hogy magamnak megmosom-e rendszeresen. Utána nem vittek vissza tömésre, magam jártam el, de két fogamat ki kellett húzni, menthetetlenek voltak. 13 évesen már húzni kellett maradó fogamat. :(


3. Sok egyéb toxikus dolog, ezeken dolgozom pszichológussal. Elhanyagoltak, zsaroltak, megütöttek, ordítottak velem rendszeresen stb.

2021. szept. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
98%
Apának fontosabb volt a cigi, mint én. Napi két doboz, függő volt. 13 éves voltam, amikor meghalt.
2021. szept. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
89%
Anyám nem szeretett. Már meg tudom bocsátani mert ugyanilyen lettem sajnos.
2021. szept. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
97%

Én anyámra azért mert,neki sose felelt meg semmi.


Csak az lehetett amit ő mondott ha eltérő választ adtam,mint amit ő akart hallani leghülyézett és elküldött mindenféle életképtelennek


Folyton csak azt kaptam,hogy belőlem nem lesz semmi,és hogy senkinek nem fogok kelleni

2021. szept. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
74%
Mert nem abortáltattak időben. Minden más hibájuk már csak ennek a következménye.
2021. szept. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!