Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, mit szólnátok, ha a...

Szülők, mit szólnátok, ha a 23 éves fiatok bejelentené, hogy nősülni akar?

Figyelt kérdés
Fiatalnak tartanátok/féltenétek? Ha egyébként anyagilag nagyon jól álltok és a fiú is dolgozik már, saját lakása van, tehát külön tudnak élni a jövendőbelijével.
2021. szept. 21. 16:04
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
52%

7, kivétel nélkül minden ismerősünk együtt van huszonéve, akik fiatalon házasodtak. Ellenben a harminc körül házasságot kötőkkel, akik már nem nagyon tudnak és akarnak alkalmazkodni a másikhoz, ezért válnak.


Mi hat hónap után házasodtunk össze, én 19 voltam, férjem 25, és 26 éves házasok voltunk tavasszal.

2021. szept. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
59%

#21.Én meg pont fordítva tapasztalom a környezetem alapján.

És az pedig tény hogy az ember később hajlandóbb kompromisszumra, szóval olyan kapcsolatba is belemegy amibe fiatalkorában nem, szóval megengedőbb kicsit hisz jóval szűkülnek a lehetőségek.


Amúgy meg kivétel erősíti a szabályt, kevés házasok egyike vagytok akik fiatal kort "átvészelték". Mégpedig a statisztikának jobban hiszek mint 1-1 véleménynek...

2021. szept. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
34%
Ismered a viccet arról hogy mi a statisztika?
2021. szept. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
44%

az ember később hajlandóbb kompromisszumra, szóval olyan kapcsolatba is belemegy amibe fiatalkorában nem,


Jaja, kínjában összeáll bárkivel. Aztán rájön, hogy utálja, ahogy levegőt vesz, ahogy nevet és ennyi volt.

2021. szept. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
79%

Nagypapa magyarázza az unokának mi a statisztika: Kisfiam, te tíz éves vagy, én hetven. A statisztika szerint negyven év az átlagéletkorunk? de szart sem érünk vele, mert te még nem szexelsz, én meg már nem szexelek.


Röviden: A fiatalok körében magasabb a házasságok aránya, mert ők még nem félnek belevágni, egy harmincon túli ember meg már fél belevágni. Persze hogy abban a korosztályban lesz több a válás ahol több a házasság.

2021. szept. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
96%

Tudjátok mi a válások legfőbb kiváltó oka??



A házasság.

2021. szept. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
85%
Magánügye, hiszen nagykorú.
2021. szept. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
74%

#25.Ez korfa függő is.

Jelenleg biztosan több a 30/40-es házasság mivel többen vannak.

De ugye ha előtte 50-60 évvel nézzük akkor a fiatalok aránya volt a több.

Ezért is kissé torz a kép.

Ha már itt tartunk egy fiatal előbb dobja a partnerét, hisz van más is...

Ameddig egy idősebb ember nem biztos hogy megteszi, szóval nézőpont kérdése.

Én elfogadom a véleményed, de ez az egész tényleg attól függ hogy honnan nézzük.

És persze a statisztika attól függetlenül mérvadó lehet.

2021. szept. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
90%

A kora miatt semmit. 23 évesen nem gyerek...


Azon már jobban, hogy ha pár hónap után. De ez az ő döntése.

2021. szept. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
63%
Örülnék neki
2021. szept. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!